Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dokázali byste tak žít? Tři lesbičky žijí ve společné domácnosti a měly dokonce i svatbu!

Ženám prý monogamie nevyhovovala.
Zdroj: profimedia.cz

Tak z toho se vám zamotá hlava. Tři lesbičky žijí v opravdu netradičním vztahu. Vzájemné přítelkyně jménem Doll, Kitten a Brynn se „vzaly“ v létě v srpnu minulého roku a teď jedna z nich čeká dítě. Oficiálně být spolu nemůžou, protože ve státě Massachusetts jsou polygamní svazky nelegální.

Říkáte si, jak vypadá taková trojitá domácnost? Inu, lesbičky tvrdí, že jejich vztah je jako každý normální. Snídají spolu, dívají se na televizi a spí ve stejné posteli. Doll tvrdí, že jediný rozdíl je v komunikaci, která je pro ně těžší než pro ostatní. Déle trvá, než se časově sladí, například při plánování dovolené. Na druhou stranu si pochvalují, že domácí práce jdou mnohem rychleji od ruky.

Holky se naoko vzaly minulý rok v létě a jejich svatba vypadala téměř jako opravdická. Měly svatební šaty, prstýnky a k oltáři je každou vedl otec. Ani jedna z nich se prý necítila v monogamním partnerství dobře.

Na rození dětí si určily Kitten, která už je těhotná. Sperma jí daroval anonymní dárce. Se svými „manželkami“ plánuje ještě dvě děti, aby na každou bylo jedno. Určitě ale nechtějí, aby počet dětí převyšoval počet maminek.

Související články

Další články