Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dojemný příběh české thaiboxerky: Málem skončila na vozíku, teď jede bojovat o světový titul!

Martina i přes krutý ortel doktorů se milovaného thaiboxu nevzdala.
+ Další 2 fotografie
Naše nejlepší thaiboxerka Martina Jindrová byla zvyklá na bolest a uměla se poprat s kdekým. Jenže na tuhle podpásovku nebyla připravená. Chvíli před mistrovstvím světa, na které dřela celý život, se dozvěděla krutou zprávu. Nejenže musela ukončit kariéru, ale mohla i skončit na vozíku. Jenže ona si vybojovala své místo zpět!

Tomu se říká návrat ve stylu Rockyho. Před dvěma lety měla světová šampionka Martina Jindrová před životním zápasem. Těžká příprava na hvězdu USA Cris Cyborg byla pomalu u konce a česká výprava již balila kufry do Las Vegas. Jenže se stalo, co nikdo ani v noční můře neočekával. Týden před zápasem přišla krutá zpráva. Nikam se nejede, Martina musí okamžitě na operaci, nebo může i ochrnout!

V tu chvíli nikdo netuší, co se děje, a nikdo neví, co Martinu čeká. Ortel lékaře je neúprosný – těžká příprava a roky dřiny si vybraly svou daň. Lékaři diagnostikují vyhřezlou ploténku u krční páteře, která tlačí na míchu. Je nutná okamžitá operace a nevylučuje se ani konec kariéry! Pro thaiboxerku se hroutí celý její svět.

Dva roky, kdy nebojovala v ringu, se prala sama se sebou. Přepadaly ji i myšlenky na konec, odevzdala se celé situaci, ale i přesto ve skrytu duše stále doufala v návrat ke své lásce – thaiboxu. Touha na návrat byla stále silnější a silnější, až se rozhodla. I přes nedoporučení lékařů se prostě nevzdá, a i kdyby měla být do ringu odnesena, tak prostě bude bojovat.

Její neuvěřitelná síla mysli však dokázala své. Pod vedením svého trenéra Zdeňka Švamberka a díky podpoře klubu TKBC je Martina zpět! Před třemi měsíci přišla znovu nabídka z USA a opět začala tvrdá příprava. Martinu čeká životní boj jak vlastní, tak i se soupeřkou, která Martinu již před lety porazila. Těsně, vyrovnaně, ale porazila!

Jak říká sama Martina: „Každý musí někdy prohrát a já to nebudu!“ Plná síly, očekávání a nadějí rozhodnuta bojovat až do posledních sil a už se nemůže dočkat na galavečer, který se příští týden uskuteční v Kalifornii. A nic víc než vítězství i přes svůj handicap prostě nebere.

Z jejího příběhu by si měl vzít každý ponaučení, že brečet nad rozlitým mlékem opravdu nikam nevede. Že je potřeba si své místo pod sluncem vydobýt a přestat se litovat. Když něco chcete, tak polovina úspěchu je jen silné odhodlání. A to Martina rozhodně má.

Pánové, jestli se vám thaiboxerka líbí, tak máte šanci. Je zatím nezadaná, má ráda fotbal, hlavně Viktorii Plzeň, a preferuje blonďáky s modrýma očima. Tak jestli byste Martinu chtěli kontaktovat, tak nám napište e-mail: redakce@extra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články