Daily Mail přinesl šokující příběh o týrané fence, která nakonec s pomocí dobrých lidí ze záchranného centra přežila, a dokonce si našla i svou novou rodinu. Když se Barilla dostala do centra, vážila pouhých 7 kg, což je na vzrůstem velkého psa opravdu málo. Nikdo si nebyl jistý tím, že fenka přežije, majitel centra Eduardo v tom fenku nenechal a pomohl jí se vrátit zpět do života.

Fenka dlouhou dobu nepřijímala potravu a ani s přísunem vody to nebylo slavné. Neměla žádnou svalovou hmotu, a tak byl pro ni pohyb velmi obtížný. Před tím, než se začala Barilla vykrmovat, dostala kapačku, která její tělo na změnu připravila.

Během záchrany se Eduardo do fenky přímo zamiloval, a tak se rozhodl, že jí poskytne nejen záchrannou ruku, ale i domov. Fenka už několik měsíců žije v rodině Eduarda, kde si našla i kamarádku, kterou je 14letá dcera hodného muže. Tento příběh dopadl dobře a Barilla dnes vypadá jako vyšlechtěný pes. Smutné je jen to, že mezi námi existují lidé, kteří jsou schopni zvířatům tolik ublížit.