Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dojemné snímky ze záchrany: Únosci se zalekli a nechali roční holčičku v opuštěné budově!

Penelope je v bezpečí.
+ Další fotografie
Šílený příběh se šťastným koncem se udál o víkendu v Kalifornii. Matku s 13měsíční holčičkou unesli z motelu Palmdale v Kalifornii. Po devíti hodinách a obrovském policejním zásahu byly obě nalezeny živé, každá na jiném místě.

Jak se případ odehrál, to zatím není úplně jasné. Matku s dcerou údajně měli unést dva muži z motelu v Kalifornii. Matku sexuálně zneužili a zanechali nahou uprostřed pole. Ve chvíli, kdy se dostala do bezpečí, nahlásila, že únosci si nechali její 13měsíční dcerku Penelope.

Okamžitě se rozjela masivní pátrací akce, která trvala devět hodin. Díky pozornému sousedovi, který slyšel z dlouho opuštěné kůlny v odlehlé oblasti pláč malého dítěte, byla dívka nalezena v pořádku. Soused zavolal policii a na místo se sjely jednotky, které opravdu objevily Penelope. Byla dehydratovaná, v šoku a zmatená, ale jinak by dítě mělo být v pořádku.

Dva únosci byli následně nato taktéž zadrženi a obviněni z únosu a pokusu o vraždu.

Podle policie se díky velké pátrací akci zalekli a nechali dívku v opuštěné budově na okraji města a pokusili se uprchnout. Na dojemné snímky zachráněné holčičky se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články