Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dohra Výměny manželek: Parazit Tonda vrazil obézní naivce Veronice kudlu do zad!

Ze svatby nic nebylo, Tonda Veroniku a děti opustil.
Jak to dopadlo s Veronikou a Tondou ze středeční novácké Výměny manželek? Byla svatba? Kdepak, Tonda svojí přítelkyni vrazil kudlu do zad!

Na jedné straně lesbický pár, kterému to klape dokonale, na straně druhé totálně nefunkční soužití Veroniky a Tondy, kteří spolu komunikují přes smsky a sociální sítě, ačkoli sedí jen pár metrů od sebe, to jen tak na okraj ke středeční Výměně manželek.

První díl nové série končil tak, že jedna polovina diváků si klepala na čelo, druhá raději vypnula zvuk, jak jí bylo trapně z dua obézní naivka – rachitický nevěrník Tonda. Došlo totiž na zásnuby. Přímo před kamerami se Tonda odhodlal k radikálnímu řešení příšerného vztahu s přítelkyní a požádal ji o ruku. To dá rozum.

Všichni čekali, že ho Veronika pošle do háje, ještě asi 30 vteřin před tímhle výstupem ho dvakrát poslala do p*dele a v podstatě celou Výměnu kvůli němu probrečela. Jenže najednou pookřála, hlavou jí probleskl obrázek sebe ve svatebním a Tondovi řekla ANO. Co na tom, že ji podvádí. Že se tahá se sousedkami. Že to zkoušel i na Veroničinu sestru.

Jenže všechno je jinak a Veronice se představa o svatbě rozplynula, nakonec poslal do háje Tonda ji. A vybral si na to tu nejméně vhodnou dobu. „Odešel od nás před Vánocemi, což pro mě bylo takové docela krušné období,“ cituje Veroniku TN.cz. Jsou pořád od sebe, ale je prý už šťastná. Kdo ví, kde teď Tonda parazituje. S druhým párem z Výměny se nevídají.

Mohlo by vás zajímat

Další články