Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dočkali jsme se! Nádherná česká návrhářka dobývá svět módy. Které celebrity už obléká?

Alena Wilson je nádherná a talentovaná žena.
Zdroj: Alena Wilson
+ Další fotografie
Jmenuje se Alena Wilson a je to naprosto bezesporu talentovaná módní návrhářka. Nešije levné kopie z Číny, jak mají u nás někteří "návrháři" ve zvyku, ale dbá na kvalitu. A její práce nese ovoce.

Alena Wilson přichází na českou zoufale tragickou návrhářskou scénu s kolekcí, za kterou se nemusíme stydět.

Alenu už objevily také celebrity a možná se dočkáme toho, že bude český šoubyzový rybníček na akcích dosahovat svými róbami kvalit, jaké si akce zaslouží, a přestane se oblékat naprosto nepatřičně. Připomeňme si například Hanku Kynychovou a její megatrapas na Plese v Opeře, kam přišla v zácloně!

Tohle už znovu vidět nikdo nechce. A proto je potřeba, aby celebrity začaly pracovat se špičkami svého oboru. A tou Alena bezesporu je.

„Jako každá žena se chci cítit sebevědomě a chci dobře vypadat. Jako každá žena chci být originální i ve stylu oblékání. Moje přání bylo ale často v přímém rozporu s tím, co jsem si mohla koupit ,na sebe' v Čechách, nebo při mých častých zahraničních cestách. Kvalita byla pouze dostačující, ale ,dostačující' je pro ženy málo! Originalita a respektování ženských křivek chyběly úplně!“ popisuje Alena situaci a pocity, které vedly k založení módní značky.

Alena Wilson přesně vystihuje problém, který se u nás opakuje stále dokola. Ženy se oblékají do šatů, které jim přijdou „dostačující“, ale to je opravdu málo.

S návrhářkou už začaly spolupracovat některé celebrity, například Tereza Mátlová, Kateřina Mátlová nebo Světlana Nálepková. Mezi její zákaznice patří naše nová blogerka Kateřina Kristelová.

Na to, jak vypadá kvalita a vkusně navržené šaty, se podívejte v galerii. Opravdu je o co stát.

Související články

Další články