Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dobrý skutek sedmiletého kluka: Šťastné matce vrátil drahocenné vzpomínky

dobrý skutek
Zdroj: MailOnline

Jake Holdaway (7) udělal jedné neznámé ženě asi životní radost a přitom to vlastně celé byla náhoda. Michelle Palmer porodila před časem své druhé dítě, dceru, a po porodu pořídila více jak 300 fotek jako drahocenné vzpomínky.

Nešťastnou náhodou ale ztratila paměťovou kartu z foťáku a už si myslela, že o rodinné fotky přijde. Dokud si jednoho dne nešel hrát na pláž malý Jake a náhodou při stavění hradu nenašel něco, s čím si nevěděl rady.

Odnesl podivnou malou věcičku svému otci, který zjistil, že se jedná o cizí paměťovou kartu plnou fotek šťastné matky a její malé dcery. Začali proto oba pátrat s pomocí přátel po majitelce, hledali Michelle podle jména na štítku miminka z porodnice na Facebooku, dokonce i podle loga, které měl starší syn Michelle na svetru.

Nakonec bylo pátrání úspěšné. V britském Surrey narazil na sousedku Michelle Palmer, která dovedla nálezce karty ke šťastné majitelce. Rodinné vzpomínky jsou tak zachráněny a malý Jake si může ve svém životě odškrtnout vykonání velkého dobrého skutku.

Související články

Další články