Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Dobro došli podle teroristů z IS: Na brány města pověsili mrtvoly, vítejte v Kirkúku!

Chcete na výlet? Tak ne sem!
+ Další fotografie
Teroristé z Islámského státu mají podivné zvyky v pohostinství. Na vjezd do města Kirkúk pověsili mrtvoly. Někdo má mýtné brány a někdo... Hm.

Evidentně to nejsou první mrtvoly, které místní lidé z iráckého města Kirkúk vidí. Pod branou totiž běžně procházejí lidé a jezdí auta a nezdá se, že by to někoho nějak zvlášť vzrušovalo…

S fotkami se samozřejmě pochlubili sami teroristé z Islámského státu, ale dosud není jasné, co jim tito lidé provedli nebo o koho se jedná. Nejspíš ale o místní, protože radikálové se dopouštějí nejvíce zločinů právě na muslimech, takže byste si to už měli přestat plést.

Muslim a islamista jsou dva různí lidé, jeden věří v islám, druhý nevěří v nic a je to obyčejné prase, jehož baví vraždit lidi, protože jinak si autoritu a respekt nedokáže zjednat, tak musí vyvolávat v lidech strach, aby pak neměl pocit, že má příliš malý penis.

Toliko k vašemu nejčastějšímu omylu v pojmenovávání situace pravým jménem.

Na některých mrtvolách jsou vojenské maskáče, nejspíš by se tedy mělo jednat o irácké vojáky, kteří se snažili ve městě zjednat pořádek.

Mohlo by vás zajímat

Další články