Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dobří lidé ještě existují: Sexy blondýnka se zhroutila ve vlaku a po probuzení našla tenhle záhadný vzkaz

Ellie hledá svého prince.
Zdroj: facebook.com
27letá Ellie Farnfield dostala během cesty vlakem domů záchvat, a když konečně přišla k sobě, zjistila, že se o ni celou dobu staral neznámý gentleman. Ten vedle ní navíc zanechal velmi neobvyklý vzkaz!

„Eleanor, doufám, že teď, když tohle čteš, je ti už lépe. Měla jsi záchvat ve vlaku, a tak jsem ti pomohl ven. Neuhodila ses do hlavy, ale možná jsem ti zranil nohu. Šlápl jsem na ni před tím, než jsem tě uviděl. Promiň! Rovněž se omlouvám, že s tebou nemohu zůstat, ale nechávám ti tu kávu, která tě postaví na nohy, a 10 liber (v přepočtu zhruba 382 korun pozn. red.), abys mohla taxíkem domů. Je mi líto, ale nemám víc peněz, takže doufám, že nebydlíš daleko. Volal jsem lidem z tvého telefonu, lékařská pomoc už je na cestě a je s tebou posádka vlaku. Přeji ti všechno nejlepší a rychlé uzdravení. S láskou, Tom.“

Ellie byla dle vlastních slov po probuzení pořádně zmatená, ale krásný vzkaz ji rychle postavil na nohy. Proto ho vyfotila a obratem umístila na Facebook. Nyní doufá, že pomocí sdílení se jí podaří tajemného Toma najít.

„Jestli ho potkám, tak jsou drinky na mě,“ uvedla Angličanka pro Daily Mail.

Jak skončí tahle moderní pohádka? Držíme palce, Ellie, a ať vám to klapne!

Související články

Další články