Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Do Varů přijela hvězda Jurského parku: Lauru Dern kdysi hanebně podrazila její kolegyně Angelina!

Laura zažila šok svého života, když jí snoubence Billyho Boba Thorntona
přebrala lovkyně Angelina Jolie. Jennifer Aniston by mohla vyprávět.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 10 fotografií

Jurský park, to je ihned první film, na nějž si vzpomenete, objeví-li se někde tahle tvář nebo padne jméno Laura Dern (47). Typově výrazná, charismatická herečka si rolí paleobotaničky Ellie Sattler zajistila doživotní místo ve filmové encyklopedii, přestože je to k její herecké historii hodně nespravedlivé.

Hvězda filmů Davida Lynche a vůbec hojně obsazovaná herečka vedlejších i hlavních rolí konečně ozdobila celebritní šeď varského festivalu, protože se tento ročník dlouho čekalo na nějakou dámu jejího formátu.

A samozřejmě nezklamala. Přijela půvabná, usměvavá a srdečná, dokonce i s dětmi. Moc se těšíme, v čem se nám ukáže na červeném koberci, protože i ve skoro padesáti letech je její postava dokonalá a šarm nekonečný.

Což ale někdy nestačí a o tom Laura ví svoje, stejně tak jako Jennifer Aniston. Hollywoodská vampýrka Angelina Jolie (39) jí totiž kdysi přebrala snoubence Billyho Boba Thorntona (58) a za pár let udělala to samé s Bradem Pittem, který ale už tehdy do chomoutu vlézt stihl.

Laura chystala veselku s tehdy nepříliš slavným Thorntonem, když se jen pár dní před svatbou celkem hanebným způsobem, a to od veřejnosti a od známých Angeliny, dozvěděla, že Billy Bob jí utekl k tmavovlasé herečce, kterou si pak vzal za ženu. Manželství jim vydrželo tři roky a Laura si musela léčit zhrzené srdce jinde. Sice taky moc neúspěšně, neboť je rozvedená, ale o takovou šarmantní ženu musí být zájem pořád. Ke kráse nepotřebujete jen velkou pusu a kočičí oči.

Stačí jenom sympatický vzhled a navrch dost hereckého talentu.

Související články

Další články