Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Do Švýcarska vezl krásnou Romanu známý hokejista: Dívka pak zmizela, rodina se obává nejhoršího!

Kde je sympatická Romana?
Zdroj: Facebook
O víkendu nasedla dvacetiletá Romana do auta se slovenským hokejistou Miroslavem Škovirou a teď ji hledá celá Evropa! Co se stalo s krásnou blondýnkou? Mířila do Švýcarska, kde se měla sejít s kamarádem, ale už několik dní o ní nikdo neslyšel.

Právě její kamarád Michal zalarmoval policii i veřejnost. Co se stalo?

Romana minulý víkend nasedla ve dvě ráno ve slovenském Kežmarku do auta hokejisty a společně měli jet do Curychu. Celou cestu s rodiči komunikovala pomocí mobilu, ale najednou se přestala ozývat a nešlo se jí dovolat zpět.

Ve Švýcarsku se měla sejít s kamarádem Michalem. Sraz byl v 16. 45 na železniční stanici, ale tam už dívka nedorazila. Podle slovenských médií ji hokejista Miroslav vysadil a pokračoval dál v cestě. Policie je s ním ohledně nezvěstné v kontaktu.

„V případu nezvěstné Romany Kožuškové vykonáváme všechny potřebné prověrky a jsme ve spolupráci se švýcarskou stranou,“ řekl serveru topky.sk tiskový mluvčí prešovské policie Daniel Džobanik.

Viděli jste ji?

Romaně je dvacet let, je vysoká 170 cm, štíhlé postavy, blond vlasy. Má několik tetování – na pravém předloktí anděla, na pravé slabině tři hvězdičky a pod levým prsem data narození svých rodičů.

Pokud o ní něco víte, kontaktujte policii!

Související články

Další články