Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Do čeho to proboha kostyméři v X Factoru Sklovskou narvali? Šaty jak z E55 a podivná chlupatice!

Tohle se teda vůbec nepovedlo.
Zdroj: archiv FTV Prima
+ Další 3 fotografie

Ve většině našich pěveckých soutěží dochází k fatálním chybám kostymérů, kteří některé porotkyně oblékají do absolutně nevhodných kreací, jež ve finále před kamerou dotyčné výrazně uškodí.

Ještě máme v živé paměti loňskou SuperStar, kde se porotkyně Ewa Farna (20) trápila v neforemných šatech, které z ní často dělaly obří matronu. A dobře na tom není ani Sisa Sklovska (48) v X Factoru, který právě běží na Primě.

Kromě přepálené barvy pleti v obličeji, která z nositelky dělá příbuznou Tutanchamona, se nedaří Sisu ani správně obléct. Na obrazovce často můžeme vidět podivuhodné kreace ve stylu Míši Noskové, o příšerném líčení, které přidává roky, a vlasových kreacích, co by se ujaly v kabaretu, nemluvě. Vypadá to, že si údajní profesionálové myslí, že se v tak pompézní soutěži unese cokoliv, ale opak je pravdou. Sklovska by měla zářit, a ne z obrazovky děsit.

Související články

Další články