Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dnešní Výměnu manželek nezvládají ani nejotrlejší povahy. Špína, havěť, nepořádek: Režisér měl 14 dní po natáčení deprese

Dnešní Výměnu manželek nezvládají ani nejotrlejší povahy. Špína, havěť, nepořádek: Režisér měl 14 dní po natáčení deprese
Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Právě začala dnešní dlouho očekávaná Výměna manželek. Diváci jsou doslova v šoku od prvního okamžiku. Sabina po vkročení do svého náhradního domova byla úplně paf. Všude byl naprosto nekontrolovatelný nepořádek, špína a plno havěti. Sám režisér pořadu se nechal slyšet, že měl 14 dní po natáčení pořadu opravdové deprese.

Dnešní Výměna manželek je opravdový masakr. Zatímco Jana je u náhradního manžela doslova nadšená, tak Sabina trpí. Nejdříve musela vydýchat neskutečný nepořádek, který tam Jana nechala. V bytě to pomalu vypadá, že se tady uklízí úplně minimálně.

Další šok přišel ve chvíli, kdy se Sabina od svého náhradního přítele dozvěděla, že sice mají doma jedenáct hadů, ale Jana si k Sabině domů vzala dva. Blonďatá Sabina se okamžitě rozplakala, protože dostala velký strach o bezpečnost svých dětí.

A Roman ji nijak neuklidnil. "No ona si ty hady dala do nějaké krabice. Neboj, dětem určitě neublíží," shrnul celkem v klidu celou situaci. Na druhé straně panuje naprostá pohoda a mezi Janou a Tomášem to začíná jiskřit.

Oba dva si společně postěžovali na své protějšky a vypadá to, že by jim vůbec nevadilo, kdyby zůstali spolu. Jenomže Sabina není jediná, která zůstala naprosto zděšena.

"Považovali jsme to za Výměnu mezi Českem a Německem, takže jsme to brali spíše jako mezinárodní díl. To, jak se to zvrhlo na konci, rozhodně nikdo z nás nečekal. Ona (Jana) takhle od začátku nepůsobila. Že je rázná punkerka, to ano, ale že by mělo dojít k takovému masakru...," řekla režisérka Výměny manželek Jana Rezková pro TN.cz

"Když jsme odtamtud odjížděli, celý štáb měl špatný pocit a depresi, která trvala čtrnáct dní. Když jsme viděli, že tam necháváme děti napospas mámě, tak nám to přišlo strašně líto. Budoucnost dětí jsme neviděli moc růžově, ale ony tu maminku milovaly," řekl Jiří Hornych, který rodinu v Německu natáčel.

Jak tahle Výměna dopadne? A jaký je prozatím váš názor na obě rodiny?

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy