Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dnes večer začíná další talentová soutěž: 10 důvodů, proč se na ni už zase nedívat

Porota X Factoru, což je vlastně SuperStar, hledá největší Talent. Pomoc!

Je úplně jedno, jestli se to jmenuje Hlas, Talent, SuperStar nebo X Factor, je úplně fuk, jestli to jede na podzim, v pátek nebo v únoru v osm večer. Vlastně tam ani tak nejde o ty zpěváky, ale hlavně o reklamu, která je tím dražší, čím tvůrci více zvednou sledovanost.

A aby ji zvedli, musí vždycky přijít s něčím novým a zajímavým. To ale bohužel skončilo hned s první řadou talentové soutěže, kdy se SuperStar stala Aneta Langerová a od té doby to začalo všechny nudit. Jenže z investice do licence formátu je potřeba vytřískat poslední halíř, a tak je český divák už zase konfrontován s talentovou soutěží, na niž je úplně zbytečné se dívat. Je to zbytečné u všech a tady jsou důvody proč.

1. Půl roku se tam nic nestane a po půl roce se vyhlásí vítěz.

2. Jeho jméno zapomenete deset vteřin poté, co vyhraje.

3. Během týdne si na něj nevzpomene už ani Google.

4. Budou tam chodit lidi, co budou před kamerou buď brečet, nebo statečně bojovat s osudem. Ani jedno diváka nezajímá, má svých problémů dost.

5. V porotě zase bude jeden děsně hodný a jeden děsně zlý.

6. Nejslavnějším se z této řady stane ten, koho porota nebo diváci vyrazí během rozřazovaček. Čau, Debbi a Celeste.

7. Je lepší chodit v neděli večer na zahrádku na pivo než se tři hodiny dívat na reklamy a deset minut na coververze slavných písní.

8. Jsme malá země a Slovensko je taky malá země. Tím, že nás spojí, se rozhodně nevyřeší problém toho, že už tu žádné výrazné talenty nejsou.

9. A pokud tu jsou, proslaví se jinak a jinde než v talentové soutěži. Čau, Lenny, dcero Lenky Filipové.

10. X Factor není nic. Buď máte talent, anebo ho nemáte, X Factor není žádná veličina, která se dá změřit, je to prostě jen slovo vymyšlené pro marketingové účely a má navozovat něco jako charisma. Ale to každý člověk cítí jinak, takže nezbude nic jiného než zase zvolit jako vítěze někoho, kdo umí nejlépe zpívat. Čili je to jen převlečená SuperStar hledající Talent s výrazným Hlasem.

Související články

Další články