Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

DNES V NOCI NÁS ČEKÁ SNĚŽNÝ ÚPLNĚK: Dávejte na sebe pozor! Těchto 10 věcí se vám může stát!

Zdroj: youtube.com
Dnes v noci nás čeká další úplněk. Tentokrát jde o úplněk sněžný, který je hodně neobvyklý! Měsíc totiž projde velmi blízko okraje zemského stínu a skoro se ho dotkne. Takže zažijeme zhruba na 40 minut téměř částečné zatmění. Měsíc bude navíc vypadat, jako by byl celý zakouřený. Pojďme se podívat na 10 věcí, které se vám můžou dnes v noci stát a na které je dobré dát si pozor.

Úplněk ovlivňuje naprosto vše. Nejenže ovládá hvězdy a různé konstelace, ovládá i nálady člověka a způsob jeho chování. Právě při úplňku se stávají ty nejděsivější tragédie a tento sněžný úplněk má také nadměrnou sílu a je něčím výjimečný. Můžeme ho čekat v 1:32 v noci a skoro 40 minut můžeme vidět téměř částečné zatmění. Navíc bude měsíc vypadat, jako by ho někdo tam nahoře pořádně začoudil. Buďme proto všichni opatrní a připravení. Pojďme se podívat, jakých 10 věcí vás může tuto noc potkat

1. Špatně se spí, lidé trpí nočním můrami

Dnes v noci nebudou vaše sny asi úplně růžové. Když už se vám podaří zabrat přes ten neuvěřitelný svit Měsíce, dost možná vás vzbudí nějaká noční můra. Zkuste před spaním vypít teplé mléko s medem a naladit se na pozitivní vlnu

2. Zvyšuje se podrážděnost i napětí

Hádky, křik a pláč nejsou o úplňku nic divného Pokud se vám nic nedaří a máte náladu pod psa, radši se někam zavřete a den prospěte, nebo si ho zpříjemněte něčím, co máte rádi.

3. Magie a kouzla jsou v tuto noc mnohem účinnější

Nejen ta dobrá kouzla, ale i ta špatná dostávají o úplňku naprosto jiný rozměr. Dejte si tedy pozor na prokletí nebo nějaké zákeřnosti. Poproste svého andílka, ať vás dnešní noc ochraňuje.

4. Nedoporučují se žádné lékařské zákroky

Rány se lépe hojí v přibývající fázi Měsíce a úplněk je naprosto nevhodnou dobou pro různé operace a jiné lékařské zákroky. Pokud nebudete v naprostém ohrožení života, dnes se rozhodně nenechávejte ošetřit

5. Duchové ožívají

Vyvarujte se jakémukoli kontaktu s podsvětím a mrtvými Dnes vynechejte návštěvu hřbitova a rozhodně se nepouštějte do vyvolávání ducha a komunikace s mrtvými, výsledek by mohl být strašlivý.

6. Podvody

Dnes budete v ohrožení nejrůznějšími podvody, nic nehraje do karet právě vám. Proto rozhodně nic nesjednávejte, nepodepisujte ani neslibujte. Dokonce není úplněk ani vhodným dnem pro nejrůznější seznámení.

7. Sebevraždy

Je dokázáno, že právě v tyto dny mají lidé mnohem větší sklony k sebevraždám, a právě proto se stává úplněk tolik obávaným dnem. Emoce a lidská psychika prostě v tomto dnu fungují trochu jinak a mysl tak nabírá naprosto nevysvětlitelné pochody.

8. Nečiňte žádná důležitá rozhodnutí

Dnes zapomeňte na rčení: Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítra. Naopak naprosto vypněte a neřešte vůbec nic. Soustřeďte se pouze na duševní pohodu a pozitivní stav mysli.

9. Zvýšené riziko autonehod a jiných dopravních katastrof

Cesta z dovolené nebo na dovolenou by se mohla proměnit v tragickou událost, a proto se právě dnes v noci nedoporučuje nikam cestovat. Nejen že by vás na cestě potkaly komplikace všeho druhu, můžete být i v ohrožení života.

10. Potraty a jiné porodní a těhotenské komplikace

Právě na těhotné ženy působí fáze Měsíce víc než na ostatní smrtelníky. Buďte tedy velmi ostražitá a raději nevstávejte z postele nebo gauče. Mohlo by totiž dojít k opravdové tragédii.

Opatrujte se, požádejte o pomoc své anděly, protože dnes budete ochranu skutečně potřebovat, a snažte se zaměřit na pozitivní stav mysli. Mějte na paměti, že dnešní konstelace hvězd, postavení planet i fáze Měsíce jsou enormně silné a enormně nebezpečné, a proto nepodceňujte tuto sílu.

Související články

Další články