Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Dnes už z ní fakt nemusíte mít hrůzu. Z děsivé Samary z hororu Kruh vyrostla pořádná šťabajzna, která vás uchvátí svou krásou

Dnes už z ní fakt nemusíte mít hrůzu. Z děsivé Samary z hororu Kruh vyrostla pořádná šťabajzna, která vás uchvátí svou krásou
Zdroj: Instagram
Kdo by si nepamatoval legendární horor Kruh, kde na vás z televize vyleze děsivá holčička jménem Samara a vy hrůzou umřete. Jenže když uvidíte její představitelku dnes, tak byste rozhodně nebrali nohy na ramena. Vyrostla z ní totiž opravdová kočka.

Dětská herečka Daveigh Chase především proslula v kultovním snímku Kruh, který nás pak strašil i ve snech. Naštěstí nás ale představitelka Samary už dnes tak lekat nebude. Z bledé holčičky s černými vlasy, které měla přes obličej, dospěla do krásné holky, která vás nevyděsí k smrti, ale láme spíš mužům srdce.

Dnes pětadvacetiletá herečka sice už pak o tak velkou roli nezavadila, ale stále se kolem filmu točí a i jako modelka se dost uplatnila. A není se čemu divit. Je to kus krásné ženské s bohatou prosvětlenou hřívou, na tváři pořád úsměv, který je odzbrojující.

Naštěstí jí z hororové Samary moc nezbylo, kdo by dnes chtěl ještě děsit, přeci jen samotná realita připomíná horor, tak Samaru radši nechme ve studni, jak to Daveigh udělala už dávno.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy