Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Bolest a slzy. Rodina se rozloučila s Růženkou (†15), která skoncovala se životem na kolejích!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 7 fotografií
Smrt Veroniky a Růženky šokovala celé Česko. Vše nasvědčuje tomu, že dvě patnáctileté dívky se rozhodly, že odejdou ze světa dobrovolně. Svědek popsal, co viděl těsně před tím, než je smetl vlak. Dnes se konal pohřeb jedné z dívek. Bylo to velmi emotivní a smutné.

Dnes se konal pohřeb patnáctileté Růženky C., která minulou sobotu společně se svou kamarádkou spáchala sebevraždu. Dívky se chytly za ruce a společně šly proti vlaku Tahle tragédie se stala na kolejích u Mlékojed.

Prozatím není stále jasné, co se vůbec stalo. Pohřeb probíhal v úzkém rodinném kruhu a s hrstkou nejlepších přátel. S Růženkou se rodiče a nejbližší rozloučili dnes v dopoledních hodinách v obřadní síni v Lobkovicích u Neratovic.

Taková ztráta je opravdu hodně těžká. Obzvlášť když nikdo netuší, proč se k tak tragickému konci dívky rozhodly Růženku pohřbili v bílé rakvi obklopené bílými a růžovými květinami a svíčkami.

Během obřadu hrála píseň zesnulé Věry Špinarové Jednoho dne se vrátíš, duet Petra Hapky a Lucie Bílé Dívám se, dívám a také písně od kapel The Pretenders, Chinaski a Holki.

„Je duben, měsíc jara, doba nového života v přírodě. Žijeme v čase, kdy půda, stromy a rostliny se probouzejí ze zimního spánku, aby rozkvetly příslibem nového života, a do této jarní nálady zasáhne nečekaně zpráva o tragickém neštěstí. Člověk dovede vzdorovat bouřím, být připraven na nejtěžší rány života, ale přesto je bezradný, když takovéto neštěstí předejde určenou míru života naší milované dcerušky, sestřičky, sestřenice, vnučky, neteřinky Růženky Cibulkové," uvedl podle Blesku dojatý smuteční řečník.

Objevila se spekulace, že dívky zemřely kvůli hře Modrá velryba Kriminalisté to ale nepotvrdili.

Související články

Další články