Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dnes je mezinárodní den ženského orgasmu! Máme pro vás 5 tipů, jak ženu uspokojit

Že jí to dnes neuděláte? To jí nemůžete udělat!

Pánové, dnes máte ideální příležitost přijít za svými ženami s nabídkou kvalitního sexu. Slaví se totiž mezinárodní den ženského orgasmu, svátek, který vznikl v Brazílii. Tam zasvětili celý jeden den v kalendáři něčemu, co bylo ještě donedávna jako lochneská příšera. Ženský orgasmus je totiž záhadou dokonce i pro nespočetné týmy amerických vědců.

V Brazílii je ale všechno možné, je ohledně sexuality velice volnomyšlenkářskou zemí. Představte si, jak by se taková událost slavila u nás. Patrně by se toho účastnila nastrojená Hradní stráž, prezident by na slavnostně vystavená ženská přirození kladl věnce a vedle by stála Miroslava Němcová v kostýmku Chanel. No nic, pojďme si raději říci, jak byste měli v tento významný den svou partnerku uspokojit.

1. Nechrápejte

Zkuste si alespoň jeden den v roce nelehnout na záda, nezaklánět hlavu a neslintat. Ve chvíli, kdy do vás žena kopne, že chrápete, neříkejte, že to není pravda, poslušně se převalte na bok nebo rovnou opusťte místnost.

2. Uvařte

Uvařte pořádné jídlo, upečte dezert a pořád jí opakujte, že to klidně může sníst všechno a ještě si přidat, protože fakt vůbec není tlustá, naopak by jí slušelo, kdyby malinko přibrala.

3. Namasírujte ji

Bez keců se s ní pro jednou večer koukejte na to, co chce sledovat ona, a u toho jí namasírujte chodidla. Můžete zmínit, že se vám zdá, že přes chodidla trochu zhubla.

4. Nechte ji mluvit

Zkuste být celý jeden večer úplně zticha a prostě jen poslouchat, co říká ona. Neodmlouvat, nepolemizovat, nepřít se, prostě jen poslouchat. V případě nouze si dejte špunty do uší. Najdete je v jejím nočním stolku, má je tam kvůli vašemu chrápání.

5. Vezměte ji na rande

Zarezervujte drahou restauraci, nechte se do ní dovézt taxíkem, chovejte se jeden večer jako gentleman a starejte se o potřeby dámy až do noci. Tvařte se, že na to máte peníze, a nemluvte o práci, o sportu a o tom, jak nikdy v životě nechcete mít děti.

Mohlo by vás zajímat

Další články