Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Divoška Penélope Cruz osedlala Bena Stillera: Celé jim to fotila Annie Leibovitz!

Tyhle provokativní snímky se objevily i ve Vogue.
+ Další fotografie
Na filmu Zoolander 2 se podílejí snad všichni, kdo ve světě módy něco znamenají. Ve snímku se objeví slavní herci, modelky a všichni budou mít šaty slavných návrhářů. Ben Stiller a Penélope Cruz se dokonce dostali i do vydání amerického Vogue. Focení posvětila přísná šéfredaktorka Anna Wintour a za objektivem stála legendární fotografka Annie Leibovitz!

„Vyžer si to, Jeníčku,“ vzkazuje Derek Zoolander svému největšímu sokovi v módě, kterého si zahrál Owen Wilson. Tuhle zprávu napsal na svůj Instagram a v ruce hrdě drží časopis Vogue, v němž obsadil titulní stranu.

Ben Stiller si opět zahrál modela Dereka Zoolandera. Ten se po letech v ústraní snaží opět prorazit na vrchol modelingu a využívá k tomu i sociální sítě. Založil si Instagram a denně zásobuje fanoušky seflíčky. Když dostal dokonce nabídku fotit do módní bible Vogue, neváhal ani vteřinu. A to ani poté, co na něj Annie Leibovitz přivázala sedlo nebo rovnou nechala sexy vyšetřovatelku Penélope Cruz, aby ho sama osedlala. „Takový normální pátek,“ napsal k fotkám.

Komedie Zoolander 2 rozhodně slibuje pořádnou legraci. Nenechte si ji ujít. Premiéra je už ve čtvrtek 18. 2.

Mohlo by vás zajímat

Další články