Nebyl to ani tak taneční souboj, jako spíš souboj sympatií. Přestože Taťána Kuchařová (25) byla, řekněme si to upřímně, na parketu bezkonkurenční, něco té dívce chybělo. Někdo tomu říkal srdce, někdo emoce, někomu vadila přemíra perfektnosti, někdo cítil chlad.

Všiml si toho i Marek Eben a naší Miss World se tehdy zastal. Jéje, to bylo zle. Skoro to Táně ještě víc pokazil, jakoby nevěděl, že lid popuzuje perfektnost a hlavně protekce. Anny Polívkové se naopak nezastal nikdo. Divadelnice z herecké rodiny je vlastně taková Popelka, trochu ušmudlaná rozevlátá komička, ale Kuchařovou zaskočila hodně nepříjemně.

Jakmile nastal první taneční večer, bylo o finálovém souboji rozhodnuto. Ostatně jsme to samozřejmě psali, protože my a maminka máme vždycky pravdu. A vítězství Anny Polívkové jsme už tehdy považovali za samozřejmost.

Anně Polívkové (34) nezbývá než srdečně gratulovat k vítězství, i když Kuchařová byla technicky lepší. Několikrát si vysloužila plný počet, ale chybělo jí charisma nosaté komičky. Kuchařová příliš dychtila po prvním místě a to divák nejen pozná, ale hlavně neodpouští.