Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Divoká soulož Bendové s Dejdarem i nahotinky v nevěstinci! Žhavé scény ve Vánočním Kameňáku

Divoká soulož Bendové s Dejdarem i nahotinky v nevěstinci! Žhavé scény ve Vánočním Kameňáku
Zdroj: Indigo Film
+ Další 4 fotografie
Vánoční Kameňák si u filmových fanoušků vysloužil nálepku 62. nejpříšernějšího snímku vůbec. Takhle dobré skóre navíc komedie získala nejspíš jen kvůli několika žhavým scénám. Ať už jde o sex Martina Dejdara (52) s Alicí Bendovou (44) nebo naprosto odhalené kočičky v nevěstinci, na tohle se zkrátka chcete podívat.

První tři Kameňáky, natočené ještě pod taktovkou režiséra Zdeňka Trošky (64), patří k oblíbeným filmům, čtvrté pokračování vzali Češi ještě na milost, ale u Vánočního Kameňáku se už o úspěchu příliš mluvit nedá. Podle uživatelských hodnocení patří k nejhorším filmům vůbec.

Co ale komedii zvedá ze dna, je několik erotických scén. Ve filmovém nevěstinci Veselý dům se odhalila například známá slavomanka Eva Feuereislová (27), která se v roce 2013 účastnila reality show VyVolení. Bez svršku se na kameru ukázala i modelka Eliška Bučková (28), která si však ňadra nepřetržitě kryla pažemi. Kočiček, které se nahoty nebály, bylo ale ještě mnohem víc.

Oproti předešlým dílům komediální série vystřídal v sexuálních scénách Václava Vydru (61) herec Martin Dejdar (52). Ten si, i když jenom jako, užil před kamerami divokou soulož s kolegyní Alicí Bendovou (44). Podívejte se na všechny žhavé záběry z filmu v naší galerii a na samotný Vánoční Kameňák dnes ve 20.20 na TV Nova.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy