Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Divoká Maruška z VyVolených se vyspala s čokoládovým Plutem a líbala se soupeřkou: Vypátrali jsme, co dělá dnes!

Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 8 fotografií
V roce 2005 vtrhla na obrazovky první řada VyVolených, kterou tenkrát s přehledem vyhrál Vladko Dobrovodský. Reality show měla fenomenální úspěch a pouhé 2 měsíce od konce první řady představila Prima nové soutěžící. Jedním z nich byla potetovaná Maruška. Ta ukázala, jak má vypadat pořádnou show!

Marie Kovácsová strávila ve vile 103 dní a skončila nakonec na druhém místě! Diváci si více oblíbili Antonína Jalovce, který tehdy vyhrál. Maruška byla ale velmi oblíbená a nebála se to ve vile rozjet.

Během divoké party se dala dohromady s exotickým Plutem a předvedli tak první sex ve vile. Rozdali si to v sauně a vůbec netušili, že produkce mezitím jejich řádění vysílá na plazmě uvnitř vily, kde se na ně dívali ostatní soutěžící.

Marušce se líbil i holky a několikrát si se svými soupeřkami střihla líbací scénu. Nejvíce se jí tenkrát líbila knihkupkyně Karolína, také blondýnka. O společném řádění ve sprchách nemusíme ani psát, toho si potetovaná dračice užívala také dost.

A jak se má Maruška dnes Nesnažila se prorazit ve světě šoubyznysu a vlastně tak trochu zmizela. Před rokem se jako tmavovláska objevila na srazu VyVolených, kam dorazila se svým synem. „Jsem rozvedená paní a samozřejmě jsem nemínila zůstat sama. Takže seznamte se, tohle je Tobiášek, kterého mám s přítelem Láďou. S potomkem jsme si trošku pospíšili. Papíry na vztah nemáme a ani je k rodinnému štěstí nepotřebujeme,“ řekla serveru Super.cz na akci.

Marie je rozumná a před objektivy se necpe. To se ale nedá říct o její kolegyni ze 4. řady VyVolených Evě Feuereislové, která dnes vypadá jako nafukovací panna. No uznejte sami

Související články

Další články