Marie Kovácsová strávila ve vile 103 dní a skončila nakonec na druhém místě! Diváci si více oblíbili Antonína Jalovce, který tehdy vyhrál. Maruška byla ale velmi oblíbená a nebála se to ve vile rozjet.

Během divoké party se dala dohromady s exotickým Plutem a předvedli tak první sex ve vile. Rozdali si to v sauně a vůbec netušili, že produkce mezitím jejich řádění vysílá na plazmě uvnitř vily, kde se na ně dívali ostatní soutěžící.

Marušce se líbil i holky a několikrát si se svými soupeřkami střihla líbací scénu. Nejvíce se jí tenkrát líbila knihkupkyně Karolína, také blondýnka. O společném řádění ve sprchách nemusíme ani psát, toho si potetovaná dračice užívala také dost.

A jak se má Maruška dnes? Nesnažila se prorazit ve světě šoubyznysu a vlastně tak trochu zmizela. Před rokem se jako tmavovláska objevila na srazu VyVolených, kam dorazila se svým synem. „Jsem rozvedená paní a samozřejmě jsem nemínila zůstat sama. Takže seznamte se, tohle je Tobiášek, kterého mám s přítelem Láďou. S potomkem jsme si trošku pospíšili. Papíry na vztah nemáme a ani je k rodinnému štěstí nepotřebujeme,“ řekla serveru Super.cz na akci.

Marie je rozumná a před objektivy se necpe. To se ale nedá říct o její kolegyni ze 4. řady VyVolených Evě Feuereislové, která dnes vypadá jako nafukovací panna. No uznejte sami!