Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dívku zneužilo 137 pedofilů. „Když jsem se probudila, měla jsem v puse roubík a byla jsem přivázaná k posteli,“ tvrdí

Dívku znásilnilo 137 pedofilů. Teď se rozhodla promluvit, jaká muka musela
prožívat.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Dívku zneužilo 137 pedofilů. Jenže většina z nich unikla trestu. Potrestaní byli jen 3, dva dokonce spáchali sebevraždu, aby nemuseli do vězení. Žena se po několika letech rozhodla promluvit o tom, jakým peklem si musela projít.

Žena promluvila pod pseudonymem Paula Smith. Vše začalo, když bylo ženě 13 let. V listopadu 2008 ji cestou do školy zastavil Nigel Greaves. „Oslovil mě jménem, věděl, kde bydlím, a pak mi řekl, ať nastoupím do auta. Myslela jsem, že mi babička zařídila odvoz,“ vzpomíná Paula, o kterou se starala její babička. Svůj příběh žena popsala pro Daily Mirror.

Nejdříve vše vypadalo nevinně. Paula nastoupila do auta a muž ji vezl směrem k domovu. Najednou ale zastavil úplně někde jinde. Mladou Paulu nalákal do domu, kde ji poprvé znásilnil. Muž ji pak v centru anglického Birminghamu vyhodil z auta.

Paula na tom byla psychicky špatně, byla celá zmlácená a skončila v nemocnici. Nikomu ale nechtěla říct, co se jí stalo a kdo ji znásilnil. „Věděl, kde bydlím, a vyhrožoval mi, že to stejné udělá mojí sestře,“ vysvětluje Paula.

Pár dní po celém incidentu ji na Facebooku oslovil další pedofil. Vydával se za dětského psychologa a Paulu vylákal na schůzku. Setkali se v hotelu na recepci a zanedlouho byli u něj v pokoji. „Seděli jsme a povídali. Po hodině už jsem byla nervózní. On si sedl vedle mě a začal mi sahat na nohy, pak mi dal ruku přes pusu, přitlačil mě na postel a znásilnil. Pak mi říkal, že je mu to strašně líto a že jen chtěl, abych se cítila milovaná,“ řekla Paula, která ani tentokrát znásilnění nenahlásila.

Přestože jí ublížil, jela s ním na víkend do Stratfordu nad Avonou. „Nalil mi alkohol a něco mi dal do pití. Usnula jsem po tom. Když jsem se probudila, měla jsem v puse roubík, byla jsem přivázaná k posteli a on měl se mnou sex. Dokonce se u toho natáčel. Druhý den ráno, když jsem se vzbudila, choval se, jako by se nic nestalo. Dokonce uvařil snídani,“ řekla Paula.

Ta byla pedofilem zneužívána 21 měsíců. Došlo to až tak daleko, že ji muž seznámil i s dalšími pedofily. Dva z nich ji dokonce začali prostituovat na stránce, kde si lidé vyměňují své sexuální partnery.

Paulu dohromady zneužilo 137 pedofilů. Byl to pro ni začarovaný kruh. „Byli ze Skotska, z Irska, Devonu, Londýna, Oxfordu, odkudkoliv. Staří i mladí, včetně třeba devatenáctiletého studenta birminghamské univerzity. S většinou z nich jsem se scházela v hotelech, ale s těmi z Birminghamu i u nich doma. Všichni byli z té stejné stránky,“ řekla. To, že na webu visela 13letá dívka, nikdo netušil. Policie to zjistila, až už bylo pozdě.

„Škrtili mě, dokonce jsem měla i nůž na krku, znásilnilo mě několik mužů, byla jsem mlácena páskem. Jeden muž mně dokonce dal ránu elektrickým paralyzérem,“ ře­kla.

Nikdo netušil, co se dívce děje. Že ji znásilňuje hromada pedofilu, netušili ve škole a nepřišla na to ani její babička. Přestože měla modřiny po celém těle a dokonce zameškala 88 % výuky.

Na vše se přišlo, až když pedofil nemohl Paulu sehnat. Napsal na Facebooku její matce a ta hned zalarmovala policii. Soud ale nakonec odsoudil jen tři pedofily. Ian McGlasson, který zneužil Pulu jako první, dostal 6 let. Další dva, kteří dívku prodávali, si šli sednout za mříže také na šest let. Další dva muži spáchali sebevraždu.

Paula má dnes 22 let a porodila dvě děti. Je naštvaná, že policie odflákla svoji práci. Ze všech jmen, která jim žena dala, zatkli asi jen 12 lidí. Další jsou na svobodě, a kdo ví, jestli neubližují dalším dívkám. „Všechno jsem policistům řekla a oni zatkli jen asi 12 lidí a obvinili pouze tři. Nikdy mi neřekli proč, ale mojí mámě řekli, že se chtěli soustředit jen na hlavní pachatele,“ uzavřela žena, která by na vše nejraději zapomněla.

Související články

Další články