Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dívka zjistila, že ji podvádí partner. Pomstila se mu tak, že je pro smích celému internetu!

Tak tohle se povedlo!
Zdroj: profimedia.cz/facebook.com
Když žena zjistí, že ji podvádí partner, je to jako rána pod pás. Většině z nich se zboří všechny sny v jedné vteřině a nepřejí si nic jiného než pomstu. To se stalo i Lindě a bývalému příteli Grahamovi se pomstila tak, že na to zřejmě do smrti nezapomene.

Linda přišla na to, že ji Graham podvádí, a rozhodně to nenechala jen tak. Řekla si, že se mu pořádně pomstí, ať ho to bolí stejně jako ji. V centru města Warwick, kde žili, vylepila plakáty, na kterých je srdce na oprátce. Jenže to rozhodně nebylo všechno. Na případ upozornil portál Daily Mail.

„Pokud je tak dobrá v posteli, tak si tam zůstaň,“ píše se na plakátu. „Klíče od Mercedesu jsou v kanále. Zámky jsou vyměněné, na kreditkách není vůbec nic. Šťastný nový rok. Linda. Pusu,“ stojí na něm. Graham má teď z ostudy kabát!

Dívka je vyvěsila po celém městě, aby každý věděl, že je její přítel podvodník. A dala si na tom opravdu záležet. Dbala na to, aby byly plakáty kvalitní a vydržely i nepříznivé počasí. Internet se jejím dílem baví, Graham už o něco méně.

Související články

Další články