Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka z chudé vesnice na Slovensku se zapomněla doma zamknout a v noci ji brutálně znásilnil soused. Co se přesně stalo?

Ani na vesnici nepanují dobré vztahy. (Ilustrační foto)

I jen jedna nedbalost vám může změnit život. Své o tom ví šestnáctiletá dívka ze slovenské obce Dobšiné, kde určitě nepanují dobré sousedské vztahy, jak by se na vesnici slušelo a patřilo.

Mladá dívka zapomněla na noc zamknout dveře a do bytu, kde spala, vešel nad ránem její o rok starší soused. Mladík využil své převahy a dívku znásilnil, ta se zcela bezmocná nedokázala útočníkovi bránit.

Dobšiná je místo s celkem vysokou koncentrací přestupků a drobných zločinů, protože zde žije spousta nemajetných lidí, ale znásilnění se zde, navíc na místě, kde se znají všichni se všemi, stalo poprvé. Mladík nejspíš využil toho, že na vesnici lidé hodně věří svému okolí a mladá dívka se necítila nijak ohrožená v místě, kde mezi lidmi vyrůstala odmalička.

Mohlo by vás zajímat

Další články