Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dívka vážila neuvěřitelných 27 kg! Anorexie ji srazila na zem! Nyní má však sen, který ji nutí žít!

Kdyby se včas nevzpamatovala, mohla klidně zemřít!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Vše to začalo před čtyřmi lety. Alice Clarke přestala jíst cukry a postupně ubírala i ostatní pokrmy ve snaze cítit se lépe ve svém těle. Vše zašlo tak daleko, že její váha postupně klesala až na děsivých 27 kg!

Teprve osmnáctiletá Alice Clarke utekla doslova hrobníkovi z lopaty. Celá hrůza se začala odehrávat před čtyřmi lety. Alice nebyla spokojena se svým zevnějškem a se svou váhou. Proto se rozhodla o opravdu radikální řešení, které nijak neprospělo jejímu zdraví ani jejímu vzhledu.

Nejdříve tahle mladá dívka vyřadila ze svého jídelníčku cukry. Ovšem u těch to bohužel nezůstalo. Postupně začínala ubírat i další jídlo, aby se konečně cítila ve svém těle lépe a dosáhla vytoužené postavy.

Jenomže to ještě nevěděla, s čím si zahrává a jak špatně může skončit. Alice zašla s hubnutím opravdu daleko.

Její váha v nejhorším období klesla až na neuvěřitelných sedmadvacet kilogramů. Dokonce byl stav mladé dívky natolik vážný, že musela být čtyřikrát během jednoho roku hospitalizována v nemocnici.

Díky velké zásluze doktorů a hlavně psychologů začala mladičká Alice opět jíst a pomaličku přibírat. V současné době se dívka pyšní zdravou váhou a má sen, který jí nedovolí opět propadnout anorexii. Chce se stát doktorkou a pomáhat dívkám, které trpí poruchou příjmu potravy.

Související články

Další články