Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dívka trpí nemocí, kterou nikdo nezná! Vypadá jako z hororu a všichni se na ni bojí pohlédnout!

Dívce teče krev z očí a uší a nikdo jí neumí pomoct.
Zdroj: twiter
Marnie Harvey z Velké Británie je sedmnáctiletá dívka, která trpí neznámou nemocí. Její oči a uši se pravidelně zalévají krví a nikdo neví proč. Nemoc se každým dnem zhoršuje a mladá dívka si neví rady.

Přestože Marnie podstoupila již desítky vyšetření, doktoři si s její nemocí nevědí rady. O kuriózní nemoci informoval list Daily Mail, který líčí tragický osud mladé dívky. Krvácení z očí a uší vypadá opravdu děsivě, a tak není divu, že si Marnie prochází peklem. Nevyhne se zvědavým a znechuceným pohledům, což při jejím pubertálním věku představuje hotovou katastrofu.

Dívka žije ve městě Stoke-on-Trent v Británii a do svých 14 let o své nemoci netušila. Ta propukla až v roce 2013 a její příchod byl opravdu děsivý. Dívka se probudila a viděla zkrvavený polštář. Okamžitě běžela k zrcadlu a viděla, že jí z očí a uší teče krev. Rodiče ji neprodleně odvezli na ušní a oční oddělení, kde po vyšetření lékař prohlásil, že je dívka v pořádku. Krvácení se ovšem opakovalo a jeho intenzita se neustále zvyšuje.

Nyní je nemoc tak zákeřná, že krev vytéká i z nehtových a vlasových lůžek. Dívka se tedy musí až 5× denně smířit s krvácením. Marnie je naprosto zoufalá. Případ je o to horší, že doktoři zatím nezjistili příčinu krvácení.

Kromě toho, že mladá a krásná dívka krvácí, prožívá posměšky pro svůj děsivý vzhled a trpí bolestí hlavy. Místo bláznivého mládí dívka prakticky nevychází z domu a naděje, že se její stav zlepší, je zatím v nedohlednu.

Související články

Další články