Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dívka neměla na silikony, tak si je fikaně vyžebrala u cizích mužů! Jak? Tohle byste určitě nečekali!

Gemini Smith se teď cítí mnohem líp. Na její prsa se složily tisíce
zúčastněných.
Zdroj: reprofoto Daily Mail

Tomu se říká vzít příležitost za pačesy. Dívka jménem Gemini Smith (23) nesnášela svoje prsa velikosti 34A, ale jelikož na plastiku neměla, zaregistrovala se na webových stránkách, kde stejně „postižené“ ženy hledají „sponzory“, kteří by jim jejich silikony zaplatili. Tento způsob kupodivu využívá mnoho britských žen.

Webová stránka funguje na tom principu, že se dívka zaregistruje, vyplní si profil a čeká na zprávy. Za každou zprávu od svého ctitele dostane jeden dolar a na oplátku mu posílá svoje fotky či videa. Geminini internetoví „přátelé“ jí tak vydělali na její nová prsa 4450 liber, což je v přepočtu skoro 140 tisíc korun, a to všechno za pouhé tři měsíce. S takovou částkou si už mohla dovolit pořádné balony.

„Když mi bylo 16, vypadala jsem stále jako 12letý kluk. Byla jsem obětí šikany a měla deprese. Nedokázala jsem ušetřit takové velké peníze, tak jsem se zaregistrovala na myfreeimplants.com. Když jsem pak šla za získané peníze na plastickou operaci, byla jsem v sedmém nebi,“ řekla šťastná Gemini, která se teď pyšní velikostí DD.

Související články

Další články