Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Dívka měla v nose deseticentimetrovou pijavici! Rostla tam měsíc a pak chtěla ven!

Zdroj: Profimedia.cz

Dost nechutnou záležitost popsala vysokoškolačka Daniela Liverani (24) Daily Mail. Z jejího cestování po Asii si neodvezla jen spoustu vzpomínek a plno fotek, ale taky jednoho cizopasníka, který se jí usadil v nose.

Daniela byla účastnicí drobné nehody motorek, a proto, když jí začalo téct z nosu, myslela si, že jde o krevní sraženinu. Když se po měsíci vrátila do skotského Edinburghu, zjistila, že ji něco tlačí v nose a jednoho dne jí z nosní dírky začala vylézat obří pijavice "Stalo se to, když jsem byla ve sprše, podívala jsem se do zrcadla a všimla jsem si, jak mi něco trčí z nosu," uvedla Liverani. Daniela se tuto nechutnou záležitost snažila vyřešit sama pinzetou, jenomže obludě se ven z těla hostitelky nechtělo.

Musela vyhledat zdravotníky, kteří s pijavicí dlouhou deset centimetrů a tlustou jako palec zápasili víc než půl hodiny. "Bylo to utrpění. Vždy, když se ji doktor snažil vyndat, cítila jsem na vnitřní straně nosu, jak se drží," uvedla dívka, která pijavici poté, co po měsíci vyrostla, cítila až u svého obočí. "Ptala jsem se doktora, co by se stalo, kdybych hned nešla do nemocnice. Pravděpodobně by se prý dostala do mozku," dodala Daniela, které se parazit dostal do těla zřejmě ve vodě ve Vietnamu během plavání nebo pití vody.

Související články

Další články