Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dívka měla obličej plný AKNÉ a JIZEV! Vysadila CUKR, přihlásila se do Miss a je z ní úplně jiný člověk!

+ dalších 2 fotografií
Angličanka Rachel Crawley měla velké problémy s pletí. Na svém obličeji měla výrazné akné, ze kterého se jí dokonce udělaly i jizvy. Částečně se své špatné pleti zbavila a jizvy umí bravurně zamaskovat. Po její proměně byste ji vůbec nepoznali!

Rachel Crawley z Anglie měla na obličeji silné akné, ze kterého se jí udělaly jizvy. Problémy s pletí začala mít už v 16 letech a neuměla se jich zbavit. Nejdříve ji to mrzelo. Nechápala, proč ona má zrovna takovou špatnou pleť. Pak si ale řekla, že přece o nic nejde, a hrdě ukazovala nenamalovaný obličej na internetu.

Jenže místo toho, aby ji lidé podpořili, posílali jí negativní vzkazy, ve kterých jí nadávali do příšer a mysleli si, že je nemocná. Rachel si řekla, že to tak nenechá a něco s tím udělá. Začala držet dietu, vyhýbala se cukru velkým obloukem a najednou se její pleť zlepšovala. Dokonce se později přihlásila i do soutěže krásy. Nyní je finalistkou Miss Preston 2017 a všem vytřela zrak!

Svoje nedostatky umí navíc zakrýt dokonale make-upem, takže byste ani nepoznali, že měla kdy kráska akné na obličeji. Podívejte se do galerie na úžasnou proměnu!

Mohlo by vás zajímat

Další články