Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dívka, která se stala ve 13 letech matkou, popsala brutální domácí porod!

Alleshia Gregson se svým synem Lewisem den poté, co se narodil.
Zdroj: reprofoto dailymail.co.uk

Alleshia Gregson (17) z Velké Británie poprvé otěhotněla ve svých dvanácti letech! Myslela si, že těhotenství zatají před svou matkou Cherryl (41) i otcem dítěte a malé miminko schová do skříně, kde ho bude krmit chlebem a mlékem!

Alleshia žila v nestabilním rodinném prostředí, její otec, prodavač aut, od nich odešel, když jí bylo pět let. Matka Cherryl se s dcerou odstěhovala v roce 2008 z Nottinghamu do Bridlingtonu.

Otcem dětí je kluk z Notthinghamu, kterého zná Alleshia od svých pěti let. V roce 2009 byla u něj doma, kde přišla do jiného stavu. "Nechápala jsem, co mám dělat," řekla naivně Daily Mirror Gregson. Když zjistila, že je těhotná, bála se to oznámit matce, protože její kamarádku ze školy kvůli otěhotnění vyhodila matka z domu.

V šestém měsíci si Alleshia všimla ve vaně, jak její dítě kope. Její matce vůbec nedocházelo, že je těhotná. Myslela, že jen trochu přibrala v obličeji a rostoucí břicho dívka maskovala oblečením. Když na Alleshiu přišel porod, utekla do koupelny. "Ta bolest byla nesnesitelná. Praskla mi voda a já si myslela, že jen dlouho čůrám. Pak jsem uviděla, jak ven leze hlavička dítěte. Byla jsem tak vyděšená, že jsem se snažila dítě zatlačit zpátky," popisuje porod mladá Britka. Když už byla bolest nesnesitelná, napsala sms zprávu své matce, která byla v domě. "Jsem těhotná a asi rodím." Matka zavolala záchranku a Alleshia porodila svého syna Lewise (3) na podlaze v obývacím pokoji. Dívka se tak stala nejmladší matkou v Anglii.

V šoku byla Alleshia, když se jí po pěti dnech spustilo mléko. "Utíkala jsem za matkou a říkala, že mi z prsou vytéká něco bílého. Mamka mi vysvětlila, že jde o mateřské mléko, a tak jsem začala syna kojit."

Otec Lewise se ke svému synovi příliš neměl. Až v jeho deseti měsících přijal Alleshiu s dítětem na návštěvu, kde oba zůstali čtyři dny. Mezi mladými rodiči došlo opět k sexuálnímu styku a i když jí partner slíbil, že použije kondom, bohužel se tak nestalo. Alleshia přišla znovu do jiného stavu. Když si udělala těhotenský test, zbývalo jí jen pár dní na to, aby mohla jít na potrat. Nakonec se ale rozhodla si dítě nechat a v květnu 2011, kdy jí bylo patnáct, se jí narodil syn Braiden.

Její bývalý přítel se o syny vůbec nezajímá a mezitím si nadělal další tři děti a šesté by mělo být na cestě. Alleshia žije z podpory státu a snaží se dostudovat. V budoucnu se chce věnovat mladým matkám, které se ocitly v podobné situaci jako ona.

Související články

Další články