Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dívenku (8) znásilnil chlapec (11) na školních toaletách: Pomáhali mu dva mladší bratři

Zdroj: Profimedia.cz
Zrůdnost!
Odporný čin se snažila indická policie zamést pod koberec ve vesničce Ramala. V tamější základní škole znásilnil chlapec (11) mladší dívenku (8). Asistovat mu u toho měli jeho dva mladší bratři.

Teprve osmiletou žačku znásilnil její starší, jedenácitletý spolužák na školních záchodech. Přihlížet tomu měli jeho dva mladší bratři. Zrůdnost se stala v indické vesnici Ramala, jež je vzdálena asi hodinu od hlavního města Nového Dillí.

Dívčin strýc místním novinám řekl, že mu policisté a rada starších doporučila, aby se rodina ve znásilnění jeho neteře nepitvala. Když to chtěl řešit se školou, učitelé se tvářili, jako by se nic špatného nestalo. O případu informoval portál dailymail.co.uk.

Umlčet se ale nenechal a policie tak ohavnost začala vyšetřovat. Zda se ale rodina napadené dívky domůže spravedlnosti, zůstává nejisté. Policisté třeba vůbec neřeší zapojení chlapcových bratrů. „Jestli se znásilnění také účastnili, není v tuto chvíli předmětem vyšetřování,“ řekl policejní mluvčí Pratap Gopendra Yadav.

Školačka je ošklivě zraněná a její zdravotní stav se nelepší. Zatím tak nemohla vypovídat. Policie dostane lékařskou zprávu.

Podle posledních odborných studií je Indie nejhorším místem k životu pro dívky a ženy. Předběhla dokonce Afghánistán nebo Saúdskou Arábii. Vláda chtěla zpřísnit zákony, včetně zavedení trestu smrti, bohužel bezúspěšně.

Nejaktuálnější statistika z roku 2016 hovoří o 30 tisících případů znásilnění ročně, pouze ve čtvrtině z nich ale policie potrestala viníky.

Související články

Další články