Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Díky zelenému tílku se stala z Jiřího Kajínka módní ikona: Za kolik může být vaše?

Jiří Kajínek všechny dostal!
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Sotva vylezl po neuvěřitelných třiadvaceti letech z vězení, už je z něj novodobá módní ikona. Všechny naprosto šokovalo, když Jiří Kajínek vyšel branami vězení v upnutém zeleném tílku, ze kterého se mu rýsovaly svaly. Okamžitě se z toho stal hit internetu a už ho nabízejí různé internetové obchody.

Jen co se otevřely brány věznice a vyšel z nich nejsledovanější vězeň Česka, okamžitě se na Jiřího Kajínka sesypaly davy zvědavců, novinářů a ctitelek. Všechny přítomné zarazil svým vyšperkovaným outfitem.

Jiří se oblékl do křiklavě zeleného tílka, které vypadalo, že mu je trochu malé, ale zato se z něj rýsovaly jeho těžce nabyté bicepsy. Za pár hodin obyčejné tílko obletělo internet a stalo se naprosto virálním.

Lidé zatoužili vypadat stejně jako Jirka a po tílku se sháněli. Toho si všimla Heureka.cz a rozhodla se, že všem nadšencům pomůže k tomu, aby vypadali stejně jako obdivovaný Kajínek. „Raketově u nás roste hledání dotazu ‚Adidas Kajínek‘. Tak tady ho máte.“

Všichni nadšenci si nyní můžou zakoupit zelené tílko a vypadat jako jejich hrdina. Za 390 korun může být vaše. Vždyť to je přece skoro zadarmo.

Související články

Další články