Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Digi z Ulice je v očekávání: Maminka dvojčat Míša Maurerová bude mít další miminko

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
Herečka známá převážně ze seriálu Ulice, kde si zahrála kadeřnici Digi, je opět v tom! Těhotná Míša Maurerová (38) oznámila včera večer radostnou zprávu, že se stane trojnásobnou maminkou. Rodina se pěkně rozroste a malá holčička nebo chlapeček bude pátým členem klanu.

Herečku si diváci jistě pamatují z nekonečného seriálu Ulice, kde si zahrála rozpustilou kadeřnici Digi. Za dob účinkování v seriálu se Míše několikrát změnil život, nyní přišla s další nádhernou novinkou. Z Míši Maurerové se stane trojmatka!

Míša Maurerová před několika hodinami zveřejnila na sociální síti radostnou zprávu, že je v očekávání. Snímek, který zveřejnila na svém Instagramu, doplnila vtipnou hádankou, zdali snědla hodně hrášku, nebo ztloustla.

V konečném bodu také napsala, že je ve hře i fakt, že je těhotná. Všechny pak šokovala tím, že všechny tři body jsou pravdivé. Míša sice čeká miminko, ale jiný stav by na ní zatím poznal málokdo. Herečka si udržuje štíhlou postavičku několik let a ani těhotenství ji neodradí od cvičení.

Se svým partnerem, kterého tají, a svými osmiletými dvojčátky Magdalenou a Josefem se na miminko moc těší. Malý dáreček si nadělí v prosinci, což bude možná i pod vánoční stromeček.

Související články

Další články