Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová už má od dcerky na obličeji kérku jak Robert Rosenberg! Co na to říká?!

Diana je jako máma velice hravá!
Zdroj: extra
+ Dalších 12 fotografií
V Kanadě panuje velmi krutá zima, a to ne jako u nás v Čechách, daleko krutější! Proto jsou i dny, kdy se nikomu nechce z domu ven, a tak se musí vymyslet jiná zábava. Jak to pojala zábavná maminka každým coulem Diana Kobzanová?

Diana Kobzanová (34) je statečná matka. Ne každá by si dala od dítěte líbit to co ona. Malá Ella je velmi živé dítko a někdy je těžké ji jen tak udržet doma u pohádek. Když už se blíží krizová hodinka, Diana vytáhne pastelky, fixy, tempery, no zkrátka vše, co píše.

A to by bylo, aby malování, celkem nudná hra o ničem, malou Ellu bavila úplně samotnou. A tak musela přijít na pomoc krásná dobrovolnice v podobě maminky! Tu si nekompromisně malá holčička položila na zem a už jela! Zelenou tlustou fixou nadělala mamince kérky neboli rukávy. Obličej jí následně zmastila jako Robertu Rosenbergovi (41) a velmi se u toho smála. A to nejen Ella. Diana se totiž u této aktivity nasmála také až až.

“TY VOLE!” komentovala své pomalované tělo Diana.

Druhý den ráno opět došlo na hodinku výtvarné výchovy. Tentokrát ale malá Ella začala malovat samu sebe maminčinou červenou rtěnkou. Ale to už je u malých holčiček celkem běžná věc…

„Já se každé ráno trošku líčím, i o víkendu. Tak je dost těžký jí vysvětlit, že v sobotu ráno rtěnku opravdu nepotřebuje. Tatínek bude koukat jak puk, až se vyhrabe z postele, jak se mu holčička upravila. V pauzách mezi kontůrama mě chce neustále pusinkovat,“ napsala Diana k videu, kde se její malá dcerka maluje rtěnkou, a to úplně po celém obličeji.

Jak je vidět, tak se v Kanadě rozhodně nikdo ani zdaleka nemůže v domě hokejisty Michaela Frolíka a Diany Kobzanové nudit!

Související články

Další články