Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Diana Kobzanová s hokejkou Frolíkem oslavila 2. narozeniny dcery Elly. Pak všechny poslala do…

Rodinka Diany…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Diana Kobzanová je momentálně maminkou na plný úvazek. Sice tu a tam se přizná, že jí z toho někdy hrabe... Ale není tohle na mateřské zrovna to, co je úplně normální?!

Diana Kobzanová (34) žije se svojí malou dcerou Ellou (2) a partnerem, hokejistou Michaelem Frolíkem (28) v kanadském Calgary už nějaký ten čas. Nedávno tato malá rodinka, která sice ještě není posvěcená svatbou… oslavila druhé narozeniny malé Elly. Ta se už v Kanadě narodila a má to tam moc ráda stejně tak jako zkoušení bot její mamky.

Nicméně Diana se nad mateřstvím a narozením Elly zamyslela a dala o tom dostatečně vědět!

“2.12.2014 Win­nipeg – A Víte co? Všechny poučky o tom, jak být skvělá a šťastná matka stojí za hovno..... Všichni vám jen tvrdí co máte dělat, jak se tvářit, chovat a co máte „předstírat“, abyste pasovala do všech tabulek „ala ideál maminka“. Každý prostě neumírá blažeností tlačit meloun klíčovou dírkou, každý neomdlívá blahem nad 6ti nedělím, někdo má fakt depresi z kojeni a umírá strachem při každým doteku…nový život, nový člověk, kterýmu chcete dát to nejlepší do života,a vy, ostatní, cizí si berete právo soudit? Kdo je lepši a horší máma? Běžte do háje! Každá, každá!!!! Chce pro svoje děti to nejlepší a že to není podle vašeho metru? BĚŽTE DO PRDELE DÁMY!!!! Až čas ukáže, kdo odvedl „good job“. Stromy se objímají v televizi. A ne, není to útočný komentář, jen jsem naprosto do puntíku shrnula, co si myslím o všech kdo vás nabádají, kritizují, poučují, soudí…kdo nikdy neřekl slovo prdel, prosím dejte unfollow! Děkuji!” napsala Diana, kterou asi ostatní matky hodně štvou.

Na první pohled je znát, že na Dianu se asi i po narození hrne velké množství kritiky. Někdo napadá její výběr hraček a aktivit pro Ellu a jiní zas vytahují staré kostlivce ze skříně. A to dobu, kdy se za nemalé peníze Diana svlékla (dál to už rozebírat raději nebudeme) pro pánský pornočasopis Leo. Cejch hrůzy, který jí už nikdo nesmyje.

A nebo je to tak, že Diana moc dobře ví, že ji na dálku sleduje maminka, paní Frolíková a chce udělat dobrý dojem na potenciální tchyni? Jasně, Diana tvrdí, že svatbu nechce, netouží po ní, bla, bla, bla…

Ale ve finále, nechceme se nakonec všechny vdát? Jak řekla Carrie Bradshaw v Sexu ve městě?

Související články

Další články