Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Diamond Race už je skoro tady: Tohle je 9 fotek sexy kočiček z minulých ročníků, nebudou chybět ani letos!

Na start závodu Diamond Race se už těší spousta sexy kočiček.
+ Dalších 6 fotografií

Už za tři dny vypukne slavný závod Diamond Race. Ostřílení členové posádek z předchozích ročníků se opětovně shodli na „hit the road“ východní Evropou. Po vynucené přestávce je nadšení znásobeno na maximum. Finální podoba trasy obou verzí Diamond Race i Super Daimond Race je jasně stanovena a na startu na vás bude čekat spousta výstavních kočiček.

Z Brna vyrazí jezdci na sever do polského Krakova a následně do hlavního města Polska – Varšavy. Luxusní tematické večírky jsou vždy součástí DR a letos to nebude jinak. Čekají nás zajímaví hosté, hvězdná přehlídka celebrit a pečlivě připravený večerní program, který jistě nebude nudit. V neděli 22. 06. 2014 bude poslední společná snídaně pro účastníky krátké verze a silné jádro Diamond Race se vydá na prodlouženou verzi do Pobaltí. Chybět nebudou perly oblasti jako Vilnius, Minsk a Riga a těšit se můžeme i na cestu trajektem zpět na sever Polska, odtud se posádky prodlouženého Super Diamond Race vrátí přes Lodž do Ostravy a Prahy.

Tato automobilová paráda začne velkou party v brněnském klubu Sono.

Uvnitř Sona pak vystoupí skupina Dizenter a proběhne finále soutěže Czech Drive Girl. Kočky, které se ucházejí o titul nejkrásnější řidičky, opravdu stojí za hřích. Hlavním hřebem večera však bude vystoupení bojovníků nazvané Bohové arény. Potvrzeni jsou například trojnásobný mistr republiky v boxu Stanislav Stárka nebo mistr Evropy v thaiboxu a mistr světa v K1 Luboš Raušer. Přitom nepůjde o žádné exhibiční masírování, ale o pravý boj o velké peníze.

Brněnský klub patří k tomu nejlepšímu, co u nás momentálně je. Otevřen byl teprve před měsícem, ale najdete v něm v podstatě vše, co si představíte v nejdivočejších snech. Pořadatelé pro tuto akci připravili program, který se jen tak nevidí. Už před klubem návštěvník uvidí vystavená auta, která se účastní letošního Diamond Race. A že jsou to parádní kousky, to snad ani není potřeba připomínat.

Chcete být u toho? My tedy jo a už teď se těšíme na 19. června do brněnského klubu Sono! Cena lístku do publika je 350 Kč, kdo by měl zájem o VIP s rautem a konzumací drinků, připraví si 1000 Kč. To se rozhodně vyplatí!

Mohlo by vás zajímat

Další články