Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Děti modelky Andrey Verešové VYRŮSTAJÍ V LUXUSU! Neuvěříte, jak mají vybavenou místnost na učení!

Tyhle děti vážně strádat nebudou.
+ Dalších 8 fotografií
Modelka Andrea Verešová (37) se strašně ráda chlubí tím, jaké luxusní věci ji obklopují. Ale co její děti? Jak vlastně žijí a vyrůstají? O Vanessku a Daniela opravdu nemusíme mít strach, že by jim hrozila chudoba. Jejich maminka jim zařídila takové zázemí, které by jim záviděly i ratolesti jiných boháčů.

Sama modelka, ale hlavně její muž Daniel Volopich dokáží vydělat pořádný peníz, kterým zabezpečí na několik životů i jejich dvě děti. Dokonce se Andrea pochlubila, kde se roztomilá dcera s ještě rozkošnějším synem učí, a rozhodně nečekejte nějakou skromnou místnost na učení. V téhle rodině se totiž hraje opravdu jen na luxus.

Tam, kde se Vanessa s Danielem učí, to by jednomu vystačilo jako menší byt a jakou by s ním udělal parádu. Copak takhle vypadá místnost, kde děti relaxují a plní také školní povinnosti? To je spíš, jako kdyby byly v nějakém drahém hotelu i s pokojovou službou.

Jestli nevěříte, tak se podívejte do naší fotogalerie, jak si Andrea své potomky hýčká. O tom si mnozí z nás mohou i v dospělosti nechat jen zdát.

Mohlo by vás zajímat

Další články