Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Detektivové mají novou stopu v případě ztracené Maddie! Kam je pátrání dovedlo?

Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Po ztracené Maddie pátrají detektivové už celých deset let. Britská rodina odjela s malou Maddie na dovolenou do Portugalska a tam se po děvčátku slehla zem.

Novou stopu objevili detektivové, když opětovně procházeli svědectví z doby únosu. Pátrají po ženě ve fialovém, která byla během osudného zmizení malé Maddie provdána za pedofila.

Ženu ve fialovém viděla v osudný večer Jenny Muratová, která byla poblíž místa zmizení. "Chovala se velmi podivně," popsala v tehdejší výpovědi. "Stála na rohu ulice a něco pozorovala. Všimla jsem si jí hned, protože měla výrazně fialové oblečení. Je navíc velmi podivné, když žena jen tak sama stojí a pozoruje budovu. Další den ta holčička zmizela, hned jsem ženu nahlásila policii," řekla Muratová.

Stopy ženy ve fialovém vedou do Bulharska. Tam se nyní detektivové vydali ženu hledat, napsal britský Daily Mail. Důkaz proti této ženě policie sice nemá, ale je nutné, aby ji případně z vyšetřování vyloučila.

Maddie zmizela v roce 2007 z hotelového apartmánu, kde čekala s mladšími dvojčaty, až se rodiče vrátí z večeře. Případ stále budí velký zájem médií.

Související články

Další články