Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Detaily smrti Otakara S.: Jak na sebevraždu reagoval jeho syn?

Otakar S. si vzal život.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 33 fotografií
V pondělí večer našel Otakara S. bytný, který mu nesl nájemní smlouvu. Muž žil na Plzeňsku a byl vyšetřován ve spojitosti se zmizením školačky Míši (12). Podle serveru TN.cz měl být v minulosti vyšetřován pro obtěžování dítěte. Sám děti měl. Den po nálezu těla byl už jeho byt zapečetěný policií.

„Byl bezproblémový. Na nájemném nedlužil ani korunu,“ popsala MF Dnes Otakara S. sousedka. Prý žil v podkrovním bytě s kamarádem a jeho přítelkyní. Pomáhal ostatním nájemníkům a sousedé ho měli rádi.

„Když jsem ho potkala na chodbě, byl usměvavý. Žádné zvláštní návštěvy, žádný kravál, žádný křik se z bytu neozývaly. Je děsivé, co se stalo,“ dodává sousedka, která si myslí, že Otakara S. semlely události posledních dnů.

Prý u něj Míšu nikdy neviděla a nemyslí si, že by něco mohl dítěti udělat.

Otakar S. se živil jako bagrista a stavební dělník.

Sám měl děti a k jeho smrti se vyjádřil syn. „Kvůli tomu jsem přišel o otce… nejhorší pocit je ten, když vám za 4 měsíce bude 18 a on vám slíbí, že na narozeninách bude. R.I.P nejlepšímu člověku, kterého jsem si mohl kdy přát,“ naráží jeho syn na tlak, kterému byl Otakar S. vystaven.

Související články

Další články