Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Detaily masakru z nešťastné lásky: Denisa (†17) umírala před zraky své matky

Zdroj: facebook.com

V Raškovicích na Frýdeckomístecku se od pondělka nemluví o ničem jiném, než o brutální dvojnásobné vraždě sedmnáctileté Denisy a jejího dědečka.

Vrahem je jednatřicetiletý učitel angličtiny Ondřej D., který byl do své studentky zamilovaný. Poté, co zjistil, že má jeho láska přítele, rozhodl se konat.

Kantor vrazil do domu rodičů Denisy v pondělí večer, zastřelil dědečka, ji samotnou také a babičku postřelil. Ta teď bojuje v nemocnici o život. Matka Denisy střelce uprosila, aby ji smrti ušetřil. I tak se ale musela dívat, jak umírá její dcera. Otec byl v den tragédie na školení. Když se vrátil domů, jeho pozemek už obléhala policie. O něj i o jeho manželku se nyní starají psychiatři.

Stále se ještě spekuluje o tom, že mohla být Denisa s učitelem těhotná. Tvrdí to hned několik jejích spolužaček. Sedmnáctiletá dívka by tudíž musela udržovat dva paralelní vztahy, s kantorem a svým oficiálním přítelem. Spolužačky také mluví o tom, že z kantora neměl nikdo dobrý pocit. A to už od začátku. Ondřej měl být introvertní mladý muž, působil nervózně, mluvil rychle, zadrhával, chybělo mu sebevědomí. To si evidentně posiloval jinak. Policie totiž u něj doma našla šest střelných zbraní a další tři měl muž při svém hrůzném činu.

Střílející učitel se ihned po svém krvavém činu pokusil o sebevraždu. Podřezal si žíly, ale lékaři ho stihli zachránit. Při výslechu pak zkolaboval.

„Policie obvinila jednatřicetiletého učitele z dvojnásobné vraždy v Raškovicích na Frýdeckomístecku. Zastřelil sedmnáctiletou dívku a jejího dědečka. Vážně zranil babičku dívky. Hrozí mu 20 let až výjimečný trest,“ řekl ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel.

Denisa den před svou smrtí dovršila sedmnáctý rok svého života. Oslavy se ale nedočkala.

Související články

Další články