Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Děsivý případ: Matka zrůda uškrtila syna, protože měl velké uši!

Chlapeček měl velké uši, jeho matka to psychicky nezvládla.
Naprosto šílená věc se stala v Ankaře! Matka nebohého desetiletého chlapce Nuray Sacan (37) jej uškrtila, aby ho zbavila trápení kvůli budoucímu posměchu. Důvodem byly jeho velké uši po zpackané plastické operaci.

Všichni kroutí hlavou nad úplným zoufalstvím a činem hodným zrůdy! Matka v nemocnici uškrtila desetiletého syna, protože se jí nelíbil výsledek plastické operace! Místo toho, aby si stěžovala doktorům a žádala o nápravu, „raději“ svého syna uškrtila.

Stalo se tak na toaletách v nemocnici v Ankaře, kam vzala krkavčí matka svého syna na operaci. I když mu doktoři uši zmenšili, Nuray Sacan stále nebyla s výsledkem spokojená!

„Uši měl po operaci snad ještě větší než předtím. Je teď strašně ošklivý. Chtěla jsem ho ušetřit všech těch posměšků,“ šokovala žena svým vysvětlením vyšetřovatele.

Naštěstí se jí po odporném zločinu nepodařilo z nemocnice utéct. Sice se o to snažila, ale hned před nemocnicí nabourala do jiného auta a během zběsilé jízdy ji chytili policisté.

„Nedokážeme to pochopit,“ řekl chirurg Metin Yilmaz listu Daily Mail. „Byla to jednoduchá operace a výsledek byl výborný a matka chlapce nevypadala, že by měla nějaké psychické problémy.“

Některé matky dokáží milovat své děti bezpodmínečně, pro jiné musí být krásné.

Mohlo by vás zajímat

Další články