Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Děsivý případ: Matka zrůda uškrtila syna, protože měl velké uši!

Děsivý případ: Matka zrůda uškrtila syna, protože měl velké uši!
Zdroj: profimedia.cz
Naprosto šílená věc se stala v Ankaře! Matka nebohého desetiletého chlapce Nuray Sacan (37) jej uškrtila, aby ho zbavila trápení kvůli budoucímu posměchu. Důvodem byly jeho velké uši po zpackané plastické operaci.

Všichni kroutí hlavou nad úplným zoufalstvím a činem hodným zrůdy! Matka v nemocnici uškrtila desetiletého syna, protože se jí nelíbil výsledek plastické operace! Místo toho, aby si stěžovala doktorům a žádala o nápravu, "raději" svého syna uškrtila.

Stalo se tak na toaletách v nemocnici v Ankaře, kam vzala krkavčí matka svého syna na operaci. I když mu doktoři uši zmenšili, Nuray Sacan stále nebyla s výsledkem spokojená!

"Uši měl po operaci snad ještě větší než předtím. Je teď strašně ošklivý. Chtěla jsem ho ušetřit všech těch posměšků," šokovala žena svým vysvětlením vyšetřovatele.

Naštěstí se jí po odporném zločinu nepodařilo z nemocnice utéct. Sice se o to snažila, ale hned před nemocnicí nabourala do jiného auta a během zběsilé jízdy ji chytili policisté.

"Nedokážeme to pochopit," řekl chirurg Metin Yilmaz listu Daily Mail. "Byla to jednoduchá operace a výsledek byl výborný a matka chlapce nevypadala, že by měla nějaké psychické problémy."

Některé matky dokáží milovat své děti bezpodmínečně, pro jiné musí být krásné.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy