Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Děsivý hudební počin o Jaromíru Jágrovi: Hodí se opravdu do starého šrotu? Je to pocta jeho umění? Je to recese, nebo to někdo myslí vážně?

Hokej je v Česku nejspíše nejsledovanějším sportem, zatímco fotbal možná rozšířenějším, hokejová témata budí vždy velké vlny emocí. A bohužel kvůli němu vznikají i nejstrašlivější hudební počiny, jaké si jen můžete představit.

Tuhle příšernost vytvořil někdo, kdo si říká Jack Crack & The Koks a ani nejde vygooglovat. Ne vážně, snažili jsme se o autorovi nebo autorech něco najít, ale odpovědí nám bylo jen vánoční video a poté pole neorané.

Nejsme si zcela jisti, zda tohle autor myslí vážně, nebo se jedná jen o nějakou recesi, ale nezbývá než doufat, že se takhle smutně a k sešrotování nebudeme cítit po zápase se Slovenskem, jenž nás čeká už zítra, a když prohrajeme, jedeme ze Soči domů.

Možná tím chtěl autor říci, že se Jaromír Jágr (41) už hodí do starého šrotu a měl by přenechat místo mladším, možná že to vidí tak, že žije jen z bývalé slávy, možná je to nějaké vyšší umění, které zcela nechápeme. Tak nám pomozte!

Související články

Další články