Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivé VIDEO: Turci v restauraci těžce popálili youtuberku Týnuš Třešničkovou! Chirurgové ji hned operovali

+ Dalších 34 fotografií
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková jen nedávno přiznala přítele a promluvila o životě, který je v posledních dnech opravdu skvělý, a sama si pochvalovala, jak spokojená je. Rozhodla se po boku staršího přítele více cestovat a užívat si jeden druhého. Její dovolená v Istanbulu dopadla katastrofálně! Týnuš a jejího přítele spálili ve vyhlášené restauraci a musela být převezena do nemocnice!

Dva turisté z Česka měli být vážně zraněni při kuchařské show ve vyhlášené istanbulské restauraci oblíbeného a talentovaného kuchaře Nusreta Gökceho, který je na internetu známý jako Salt Bea.

Nikdo ani jen do poslední chvíle netušil, že těžce popálení turisté jsou známá česká beauty youtuberka Týnuš Třešničková a její nový přítel, se kterým vztah přiznala nedávno ve svém videu na YouTube.

Týnuš na sociálních sítích avizovala, že Istanbul je první zastávkou a zdálo se, že pár má v plánu cestovat do dalších destinací. Zatím není známo, jak vážné popáleniny utrpěli, proto není jisté, zdali budou schopni dále cestovat.

Turecká média zveřejnila detailnější informace o nehodě. Oba Češi byli spolu s dalšími dvěma muži z Řecka a Ománu převezeni do nemocnice v Istanbulu s těžkými popáleninami. Podle informací místních médií Týnuš byla převezena s vážnými popáleninami po celém těle. Podle všeho jí totiž začaly hořet šaty!

Přítel Týnuš Viktor Hajíček a další dva muži, kteří utrpěli popáleniny, jsou už v pořádku a jejich stav není tak vážný. Týnuš byla převezena do nemocnice a musela být operována. Hajíček promluvil pro místní noviny Birgun: „Stalo se to včera. Jeli jsme do nemocnice hned po incidentu. Mám spáleniny, ale moje přítelkyně Kristýna Třešňáková je na tom mnohem hůř než já,“ dodal krátce po incidentu!

Související články

Další články