Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ VIDEO: Násilí a agrese! Rebelka Lindsay Lohan dostala pořádný výprask od opilého snoubence

+ Další fotografie
Před pár týdny se hollywoodská rebelka Lindsay Lohan (30) těšila na okázalou svatbu s mladým miliardářem. Už si malovala, jak si bude nadosmrti žít jako v bavlnce a nebude pro to muset hnout ani prstem. Jenže teď na povrch vyplulo děsivé video, kde ji její milovaný fyzicky týrá, nadává a nebere si s ní servítky. Chudák herečka se z toho zhroutila.

Americký server Radar Online přinesl opravdu šílené video, na němž ruský zbohatlický synek Jegor Tarabasov (23) chce za každou cenu vyrvat své snoubence z rukou jeho telefon. A nebojí se k tomu použít fyzickou sílu. Romantická dovolená na řeckém ostrově Mykonos se tak pro Lindsay změnila v totální peklo, kde musela zažívat nejen násilí, ale i psychické ponižování.

To měla všechno trpět už několik týdnů, ale pořád svou lásku omlouvala a dávala mu nové a nové šance. Naštěstí se konečně probrala, zjistila, že se násilník jen tak nezmění, a poslala ho k vodě.

Když se podíváte na video, kde se Jegor nebál stáhnout na svou milou ruku, tak z toho jde mráz po zádech. Vše začalo žárlivou scénou, kdy Rus sebral herečce telefon. Aby se pomstila, vzala mu ten jeho a vyhodila na pláž. Za ním hned vyskočila z auta a běžela pro mobil, jenže to už jí byl v patách opilý Jegor a surově ji chytil a mobil vyrval z rukou, až to vypadalo jak z nějakého špatného filmu.

Tahle děsivá scéna obletěla celý svět a teď všichni chápou, proč se s miliardářem rozešla. „Žádná žena nemůže zůstat s mužem, který ji praštil a ani se neomluvil,“ komentuje herečka tuhle neblahou životní zkušenost.

Související články

Další články