Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Děsivé video: 18krát trestaný muž ujížděl policii v kradeném autě a naboural řidiče v protisměru

Tohle video je opravdu pro otrlé. Pražská policie ve čtvrtek zveřejnila video, ve kterém pronásleduje muže v kradeném autě. Honička skončila nehodou, kdy muž, který řídil odcizený automobil, naboural do protijedoucího auta, ve kterém byla celá rodina včetně dítěte. Policie doplnila, že se jedná o osmnáctkrát trestaného recidivistu, který měl zákaz řízení.

"Zadržený je pětatřicetiletý osmnáctkrát trestaný muž, který má do září roku 2021 vyslovený zákaz řízení motorových vozidel. Během dnešního dne s ním budou kriminalisté provádět úkony trestního řízení, aby objasnili všechny okolnosti krádeže vozidla a jeho ujíždění," uvedl mluvčí policie Jan Daněk pro server Novinky.cz

Video, které policisté zveřejnili ve čtvrtek, vypadá jako z nějakého akčního filmu Policie se snaží chytit prchající vůz, který řídí muž, jenž má zákaz řízení. Řidič absolutně nereagoval na policejní signály a vysokou rychlostí s kradeným autem ujížděl.

"Orientační test na drogy byl pozitivní na amfetamin. Při následné prohlídce vozidla v něm policisté našli nářadí sloužící k páchání majetkové trestné činnosti a plynovou pistoli,“ řekl již ve středu Daněk.

Nakonec muž naboural postupně do čtyř vozidel, z nichž v jednom byla rodina s dítětem. Řidič kradeného vozu byl zraněn, ale přesto kladl odpor při zatýkání a policie musela použít donucovacích prostředků.

Související články

Další články