Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ JMÉNEM AIDS! Hvězda Ulice Ullrichová věděla, na co Valík (†51) zemřel

Zdroj: profimedia.cz
Herecká hvězda seriálu Ulice o své zlé nemoci mluvila velmi málo. Tomáš Valík svou chorobu dokonce tajil i před dcerou. O AIDS mluvil jen se svou kolegyní z Ulice Šárkou Ullrichovou. Tu poprosil, aby o tomto tajemství už nikde jinde nemluvila.

"To byla zvláštní symbióza dvou duší, které byly propojené. A opravdu mám teď pocit, jako by mě byla půlka. My jsme spolu přitom nikdy neměli vztah jako chlap a ženská - to bylo na úplně jiné úrovni. Tomáš tomu vždycky říkal, že jsme oba dva z Plejád, že jsme oba ze stejné hvězdy. A já jsem to tak taky cítila, to cítíte, to víte. On byl pro mě něco jako brácha. Měla jsem k němu a pořád mám strašně blízko," truchlí Šárka Ullrichová.

Když se jí novináři ptali, na co její kolega zemřel, tak to odmítla prozradit. Hovořilo se o tom, že Valíka zabil zápal plic Což se u pacientů, kteří mají AIDS, stává poměrně často.

Jakou zlou chorobu Valík má, prozradili až jeho kamarádi, se kterými rád popil v noční Praze Redaktorům magazínu Prásk! pak nemoc AIDS potvrdil i zdroj z Nemocnice Na Bulovce.

Už je tedy jasné, proč Valík o své nemoci nechtěl mluvit. AIDS pořád s sebou nese jisté společenské stigma

"Mám pocit, jako by mě byla už jenom půlka," tvrdí dnes Šárka Ullrichová. Valík jí bude velmi chybět Jako jedna z mála věděla, co se v jeho životě děje.

Související články

Další články