Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

DĚSIVÉ TAJEMSTVÍ JMÉNEM AIDS! Hvězda Ulice Ullrichová věděla, na co Valík (†51) zemřel

Šárka Ullrichová měla Tomáše Valíka hodně ráda.
Zdroj: profimedia.cz
Herecká hvězda seriálu Ulice o své zlé nemoci mluvila velmi málo. Tomáš Valík svou chorobu dokonce tajil i před dcerou. O AIDS mluvil jen se svou kolegyní z Ulice Šárkou Ullrichovou. Tu poprosil, aby o tomto tajemství už nikde jinde nemluvila.

„To byla zvláštní symbióza dvou duší, které byly propojené. A opravdu mám teď pocit, jako by mě byla půlka. My jsme spolu přitom nikdy neměli vztah jako chlap a ženská – to bylo na úplně jiné úrovni. Tomáš tomu vždycky říkal, že jsme oba dva z Plejád, že jsme oba ze stejné hvězdy. A já jsem to tak taky cítila, to cítíte, to víte. On byl pro mě něco jako brácha. Měla jsem k němu a pořád mám strašně blízko,“ truchlí Šárka Ullrichová.

Když se jí novináři ptali, na co její kolega zemřel, tak to odmítla prozradit. Hovořilo se o tom, že Valíka zabil zápal plic. Což se u pacientů, kteří mají AIDS, stává poměrně často.

Jakou zlou chorobu Valík má, prozradili až jeho kamarádi, se kterými rád popil v noční Praze. Redaktorům magazínu Prásk! pak nemoc AIDS potvrdil i zdroj z Nemocnice Na Bulovce.

Už je tedy jasné, proč Valík o své nemoci nechtěl mluvit. AIDS pořád s sebou nese jisté společenské stigma.

„Mám pocit, jako by mě byla už jenom půlka,“ tvrdí dnes Šárka Ullrichová. Valík jí bude velmi chybět. Jako jedna z mála věděla, co se v jeho životě děje.

Související články

Další články