Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Děsivé ráno manželů Jáklových, nemohli probudit babičku (92) se slabým srdcem!

Sympatický pár si zažil chvilky hrůzy s babičkou.
Zdroj: archiv
Slavného režiséra Petra Jákla s manželkou a oběma dcerami jsme potkali na turnaji v minigolfu, konkurenci převálcovali jak početně, tak svými výkony. Není divu, vždyť Petr je bývalý profesionální sportovec.

Ačkoli manipulace s minigolfovým náčiním vyžaduje poněkud větší jemnocit než zápas v judu, sportovní talent v sobě nezapřel ani tatínek, ani Sofinka s Elinkou. Starší Sofinka dokonce v Europarku vyhrávala nad všemi dospělými. „Neuvěřitelně jí to jde. Některé dráhy zvládla hned na jediné ťuknutí a i na ostatních jí to šlo skvěle,“ prozradil pyšný tatínek Petr a dodal, „je to skvělý nápad, minigolf v obchodním centru. Když budeme v Praze, tak sem určitě ještě přijdeme. Holky to hrozně baví, takže my si budeme hrát a Romča může nakupovat.“ „Ne, ne, hrát si budu já a ty nakupuj,“ smála se Romana.

Ta zároveň dodala, že je to příjemné odreagování po tom, co se jim stalo, a přidala historku, která sice zní děsivě, ale má dobrý konec.

„Je jí už 92 let a má slabé srdíčko. Před pár dny nás pořádně vystrašila, ráno ji mamka nemohla probudit a pak ani záchranáři. Babička nás ale všechny pěkně převezla, musím se tomu smát pokaždé, když si na to vzpomenu. Když ji totiž v nemocnici konečně probrali, tak se na ně usmála a řekla ‚to jsem se ale krásně vyspala‘.“

Vše naštěstí skončilo jen veselou vzpomínkou!

Související články

Další články