Ačkoli manipulace s minigolfovým náčiním vyžaduje poněkud větší jemnocit než zápas v judu, sportovní talent v sobě nezapřel ani tatínek, ani Sofinka s Elinkou. Starší Sofinka dokonce v Europarku vyhrávala nad všemi dospělými. „Neuvěřitelně jí to jde. Některé dráhy zvládla hned na jediné ťuknutí a i na ostatních jí to šlo skvěle,“ prozradil pyšný tatínek Petr a dodal, „je to skvělý nápad, minigolf v obchodním centru. Když budeme v Praze, tak sem určitě ještě přijdeme. Holky to hrozně baví, takže my si budeme hrát a Romča může nakupovat.“ „Ne, ne, hrát si budu já a ty nakupuj,“ smála se Romana.

Ta zároveň dodala, že je to příjemné odreagování po tom, co se jim stalo, a přidala historku, která sice zní děsivě, ale má dobrý konec.

„Je jí už 92 let a má slabé srdíčko. Před pár dny nás pořádně vystrašila, ráno ji mamka nemohla probudit a pak ani záchranáři. Babička nás ale všechny pěkně převezla, musím se tomu smát pokaždé, když si na to vzpomenu. Když ji totiž v nemocnici konečně probrali, tak se na ně usmála a řekla ‚to jsem se ale krásně vyspala‘.“

Vše naštěstí skončilo jen veselou vzpomínkou!