Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Děsivé foto malé Lily: Poslední snímek jen pár hodin předtím, než ji macecha znásilnila a ubila

Poslední fotografie malé Lily.
Zdroj: facebook.com
Byly jí jen dva roky, a přesto musela zemřít. Důvod? Ztropila scénu. Tím svůj odporný čin ospravedlňovala Renee King, 28letá partnerka otce Lily, Jeffa Wolfenbergera (28). Její chování se ale vážně omluvit nedá.

Lauren Farnaux byla bez své dcerky Lily jen několik hodin, když jí zazvonil telefon a Wolfenberger, kterému dala jejich dceru na hlídání, přiznal, že je malá holčička v nemocnici. Prosil, aby rychle přijela, ale Lauren to kvůli dopravní zácpě nestihla včas.

„Její otec stál venku a kouřil. Má kolena to prostě vzdala a já nemohla ani stát. Zeptala jsem se ho, jestli je (Lily) O.K., a on řekl ne. Zeptala jsem se ho, jestli je naživu, a on řekl ne. Můj svět se v tu chvíli zhroutil. Později přišla policistka a oznámila mi, že Lily byla před smrtí těžce sexuálně zneužita,“ napsala Lauren na Facebook v emotivní zpovědi, ve které prosí všechny rodiče, aby své děti objímali déle než obvykle. Nikdy totiž nemohou vědět, co se jim následující den stane.

Wolfenberger původně tvrdil, že přítelkyně na holčičku jen upadla ve sprše, ale pravda vyšla brzy najevo. Renee King dcerku sexuálně zneužila neznámým předmětem a následně opakovaně udeřila její hlavičkou o podlahu. To vše kvůli tomu, že se malá rozbrečela a znečistila si spodní prádlo.

Následoval rychlý proces a King byla za znásilnění a zavraždění malé Lily odsouzena na doživotí.

Související články

Další články